reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
@Nusik Kiedy wyniki amnio? Dla pocieszenia powiem, że testy pappa bardzo często wprowadzają niepotrzebny strach. Dlatego już drugi raz się na nie nie zdecydowałam. Miałam możliwość zrobić test sanco i wybrałam ta opcję. Co do pappa, dużo moich koleżanek miało złe wyniki i rodziły zdrowe dzieci. Tutaj nawet wiek odgrywa dużą rolę w wyliczaniu ryzyka. Tylko krew "popsuła" Ci wynik, czy na USG też dopatrzyli się jakiś nieprawidłowości?
Wyniki mają być po 2 tygodniach, co wypada we wtorek , także grzecznie czekam :) na szczęście nie mam czasu za dużo się zastanawiać nad tym jak pracuje 😆
Dziewczyny! Co na zatkany nos? Od trzech dni masakra jakaś, bez dodatkowych objawów, bólu głowy ani nic, tylko bez katar przeokropny😕😕
 
Wyniki mają być po 2 tygodniach, co wypada we wtorek , także grzecznie czekam :) na szczęście nie mam czasu za dużo się zastanawiać nad tym jak pracuje 😆
Dziewczyny! Co na zatkany nos? Od trzech dni masakra jakaś, bez dodatkowych objawów, bólu głowy ani nic, tylko bez katar przeokropny😕😕
Hejka, mi pomogły inhalacje z soli i spray do nosa z wody morskiej :)
 
Cześć Kobietki :) my aktualnie 17tc+5, od kilku dni smyk się rozbrykał i czuję solidne kopniaki :) wczoraj byłam na wizycie i troszkę się zdziwiłam i zmartwiłam... Na prenatalnych łożysko miałam na tylnej ścianie i wysoko a wczoraj moja lekarka zmartwiła mnie że poszło w dół i jest do obserwacji. Wiem że o łożysku przodującym można powiedzieć dopiero po 20 tc także mam nadzieję że jeszcze się podniesie...

U mnie na katar pomagały inhalacje, chociaż na chwilę przynosiły ulgę :)

Jeśli chodzi o grupę zamkniętą to zgłaszam swoją kandydaturę ;)
 
Cześć Kobietki :) my aktualnie 17tc+5, od kilku dni smyk się rozbrykał i czuję solidne kopniaki :) wczoraj byłam na wizycie i troszkę się zdziwiłam i zmartwiłam... Na prenatalnych łożysko miałam na tylnej ścianie i wysoko a wczoraj moja lekarka zmartwiła mnie że poszło w dół i jest do obserwacji. Wiem że o łożysku przodującym można powiedzieć dopiero po 20 tc także mam nadzieję że jeszcze się podniesie...

U mnie na katar pomagały inhalacje, chociaż na chwilę przynosiły ulgę :)

Jeśli chodzi o grupę zamkniętą to zgłaszam swoją kandydaturę ;)
Ojej oby było wszystko dobrze z tym łożyskiem
 
Ja jutro mam wizytę u ginekologa ale ona nie robi USG nie wiem czy nie powinna skontrolować właśnie tego łożyska czy wszystko jest ok
 
reklama
Do góry