reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ruchy to bardzo indywidualna sprawa, jedna poczuje w 16tc, inna w 22tc i wszystko jest ok w normie 😃 Ja poczułam pierwsze pojedyncze kopniaczki w 16tc, a od 18tc czuję regularnie ruchy (łożysko na przedniej ścianie), a moja koleżanka przy łożysku na tylnej ścianie poczuła dopiero w 21tc 😉
 
Ja 16 tydzień i jedyne do czuje to takie ukłucia i czasem pobolewania w różnych miejscach, ale nie wiem czy to to, czy jednak to nie to :oops:
 
Dzien dobry!
Jestem z Gdańska. Mam 31lat
O ciąże staraliśmy się dłuższy czas, ale w końcu się udało!
Jest to moja pierwsza ciąża, termin na 22 lipca.
Z własnej woli zrobiłam testy NIPT, spodziewamy sie chłopczyka :)
Chodzę do lekarza w Medicover.
Chetnie dowiem się o zajęciach dla przszłych mam w Gdańsku!
Wydaje mi sie, ze zaczynam czuć ruchy dziecka, cudowne uczucie!
Pozdrawiam :)
 
Dzien dobry!
Jestem z Gdańska. Mam 31lat
O ciąże staraliśmy się dłuższy czas, ale w końcu się udało!
Jest to moja pierwsza ciąża, termin na 22 lipca.
Z własnej woli zrobiłam testy NIPT, spodziewamy sie chłopczyka :)
Chodzę do lekarza w Medicover.
Chetnie dowiem się o zajęciach dla przszłych mam w Gdańsku!
Wydaje mi sie, ze zaczynam czuć ruchy dziecka, cudowne uczucie!
Pozdrawiam :)
Droga Gdańszczanko :)
Ja czytałam o Supermama (akurat sprawdzałam, że mają zajęcia dosyć bogate na Chełmie) i Mama i Ja na Jabloniowej, chyba Supermama ma lepszy program, ale o tym przekonam się osobiście za miesiąc lub dwa 8-)
Mój termin na 25 lipca także baaaaardzo podobnie :D
 
Droga Gdańszczanko :)
Ja czytałam o Supermama (akurat sprawdzałam, że mają zajęcia dosyć bogate na Chełmie) i Mama i Ja na Jabloniowej, chyba Supermama ma lepszy program, ale o tym przekonam się osobiście za miesiąc lub dwa 8-)
Mój termin na 25 lipca także baaaaardzo podobnie :D
Dzieńdoberek!
Szkoda, ze niezbyt moje rejony, ja jestem z Zaspy :) gdzie planujesz rodzić? Może sporkamy sie na porodówce? 😎
 
Dzieńdoberek!
Szkoda, ze niezbyt moje rejony, ja jestem z Zaspy :) gdzie planujesz rodzić? Może sporkamy sie na porodówce? 😎
A kto wie, świat jest mały :D
Ja planuje na UCK rodzić, o ile mnie nie odeślą, różnie to bywa z tego co czytam, a Ty pewnie blisko na Zaspie planujesz? :)
 
reklama
Do góry