reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Czy Wy macie obezwladniajace uderzenia goraca? Od wczoraj ledwo zyje. Raz goraco, raz dreszcze. Upocona. Chyba ze znowu za duzo forum bo znowu wkretka z cyckami i brakiem bolu…
 
reklama
Czy Wy macie obezwladniajace uderzenia goraca? Od wczoraj ledwo zyje. Raz goraco, raz dreszcze. Upocona. Chyba ze znowu za duzo forum bo znowu wkretka z cyckami i brakiem bolu…
Jak to u mnie bywa : co 2-3 dzień 😅
codziennie jest mi... noramalnie. Potem nagle wyskakuje dzień że raz leżę w grubym swetrze po kocem a za chwilę otwieram wszystkie okna bo mam się roztopić .
Cycki to już ci pisałam, w ogóle ich nie czuję a dzisiaj mam akurat taki dzień że już boję się jak to będzie gdy pójdę pod prysznic co tak bolą.
 
Jak to u mnie bywa : co 2-3 dzień 😅
codziennie jest mi... noramalnie. Potem nagle wyskakuje dzień że raz leżę w grubym swetrze po kocem a za chwilę otwieram wszystkie okna bo mam się roztopić .
Cycki to już ci pisałam, w ogóle ich nie czuję a dzisiaj mam akurat taki dzień że już boję się jak to będzie gdy pójdę pod prysznic co tak bolą.
To i ja mam tak, cycki wczoraj nie bolały a dziś w nocy się zaczęło i teraz czuję je nawet jak chodzę po schodach 🤷 jutro pewnie będzie znowu spokój i za parę dni znowu wróci ból 😁
 
22.12 to i tak już szybciutko ;) ja mam dopiero na 3.01, więc naczekam się konkretnie.
Powiedzcie Dziewczyny, które robily PAPPE - czy jest jakiś termin najpozniejszy, żeby je wykonać? Ja się zastanawiam, ale chyba zdecyduje się dopiero jak prenatalne wyjdą wątpliwe (mam w 12+6). Myślicie że to nie za późno na pappe?
 

Załączniki

  • 63D81688-C730-45F0-B96E-12548EBB6E2E.jpeg
    63D81688-C730-45F0-B96E-12548EBB6E2E.jpeg
    388,6 KB · Wyświetleń: 58
Jak to u mnie bywa : co 2-3 dzień 😅
codziennie jest mi... noramalnie. Potem nagle wyskakuje dzień że raz leżę w grubym swetrze po kocem a za chwilę otwieram wszystkie okna bo mam się roztopić .
Cycki to już ci pisałam, w ogóle ich nie czuję a dzisiaj mam akurat taki dzień że już boję się jak to będzie gdy pójdę pod prysznic co tak bolą.
To mozna pier…olca dostac 😂
 
Hej ja po wizycie.. Dzidzia ok, mam 3 cm, dostałam zestaw badań do zrobienia. Dowiedziałam się też, że za dzidzią jest schowany drugi pęcherzyk, pusty 😔 byłyby bliźniaki, ale jedno się nie rozwinęło... Niby dobrze, bo mam już 2 w domu, ale jakoś mnie zabolało...
To na pierwszej wizycie gin nie zauważył że ciąża mogą czy jak?
 
Ja to nie wiem czemu wy się tak stresujecie, ja też mam 22 i już się nie mogę doczekać. Ekscytuje się i odliczam każdy dzień. Sterowanie działa tylko i wyłącznie negatywnie, ten strach trzeba zamienić na ekscytację i może niecierpliwość, jak już.
Nie myślę o najgorszych scenariuszach, bo po co? To nic nie da, a tylko humor zepsuje ❤️

Mam dokładnie tak samo, prenatalne 22.12 o 11:20 i nie mogę się doczekać aż zobaczę dzidzię 2 lub 3 razy większą niż ostatnio, planuję robić filmik jeśli mi pozwolą. 😁 Prawda jest taka, że szansa, że jest coś źle jest bardzo bardzo mała i nie ma co się nad tym głębiej zastanawiać na tym etapie.
 
Dziewczyny jednak mnie przeczucie nie myliło mam nadzieje ze będę ostatnia która was opuszcza ... liczyłam na cud ale niestety. Byłam dziś u dwóch lekarzy dodatkowo w prywatnej klinice od in vitro ... i wg niej nastawiać się ze ciąża nie uda się. Zle się rozwija za wolno i niema co sir łudzić - biologi się nie oszuka. Jutro jadę jeszcze raz podjąć decyzje z lekarzem - czy jeszcze tydzień brać leki i obserwować czy odstawić i liczyć ze samo się oczyści. Trochę wewnętrznie przerażona jestem ze dalej jest widoczny puls a w tym kraju nie wróży mi to dobrze. Ale trzymam za was kciuki ! I oby jak najmniej złych wiadomości ;)
Przykro mi 😪
 
reklama
Do góry