reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Mnie też wyszły bakterie w moczu i dopiero za trzecim razem lek pomógł. Ale na szczęście jest kilka bezpiecznych.
Nie zalamuj mnie 😞 dostałam antybiotyk. Tzn czekam na ten kod do recepty!!!! Już pół godziny i nic. Masakra. W poniedziałek muszę znowu wykonać ogólne badanie moczu oraz posiew. Jak będzie ok to super jak nie to muszę znowu do lekarki się umówić… bo wizytę u ginekologa mam po świętach a tak długo czekać nie mogę… najgorsze jest to ze coraz bardziej mnie ten brzuch zaczyna ciągnąć…
 
reklama
Mi też wyszła raz podwyższona a drugi raz już 86, a i tak diabetolog kazał kontrolować i te kontrole pokazują, że nie jest za dobrze :( Teraz ciągle powyżej 100 rano. Muszę zmodyfikować kolację. Spróbuję by były mniejsze odstępy pomiędzy kolacją a śniadaniem. Może to poprawi trochę.
🙁 hmm… nie fajnie to wyglada… ja ogólnie od pierwszych objawów ciąży jem mało. Słodycze w ogóle wyeliminowalam i nie jem kolacji bo obiad jemy o 16 i po pierwsze nie jestem już później głodna a po drugie nie mogę bo tragicznie się czuje jak zjem na noc… 3mam kciuki żeby było wszystko okey.
 
Przypomnicie mi w jakim okresie ciazy macie prenatalne? Jestem umowiona na 12+5 ale mam mozliwosc przelozenia na 12+1, ale nie wiem czy to mimo wszystko nie bedzie za wczesnie.
Głównie chodzi o wielkość dzidziula, powinien mieć między 4,5 a 8,4 cm. Dla spokoju ja bym zostawiła te 12+5, chyba, ze dzidzia ostatnio byla jakas duza wyjątkowo.
 
Aha co do pryszczy Boże jakie mi wielkie syfilisy podskórne na szyi wychodzą. Nigdzie indziej. Córa będzie jak nic. W pierwszej ciąży miałam takie syfy na plecach
😂 życzę jeżeli chciałabyś córeczkę. Ja za każdym razem w ciąży mam problem z cera a mam córkę i syna, także u mnie się nie sprawdziło 😉
 
Czy Wy macie obezwladniajace uderzenia goraca? Od wczoraj ledwo zyje. Raz goraco, raz dreszcze. Upocona. Chyba ze znowu za duzo forum bo znowu wkretka z cyckami i brakiem bolu…
Dzisiaj miałam takie uderzenie drugi raz chyba w ciąży, aż mi jelita skręciło i musiałam usiąść bo słabo mi było. Jak mi przeszło to znowu wymiotować mi się chciało a od dłuższego czasu z tym jest akurat Ok 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry