reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ja też chciałam tylko usg, ale kazali mi zrobić pappe i właśnie walczę z diagnostyka. Byłam na pobieraniu 2 grudnia, wyników nie ma, nawet nie mogą się określić gdzie poszła próbka do badania... ale jednogłośnie mowia w każdej miejscowosci, że wyniki powinny już być, super
 
Hej,
Nie wytrzymałam do czwartku i pojechałam dziś na wizytę.
Serducho nadal bije, sytuacja z odklejaniem kosmowki się poprawiła o połowę.
Maluszek machał nóżkami jak szalony😊
Odwrócił się na zdjęciu stopkami centralnie do nas, super to wygląda.
4 stycznia mam prenatalne i pobranie krwi do Pappa przez lekarza.
Kamień z serca. Miłego dnia!!
czy ja tu chlopaka widze? 😳 zaden ekspert ze mnie i nie wiem w ktorym tyg jestes ale chyba cos tam widac 😁
 
Nie. Pappa czyli test podwójny to podstawa.

Ja też tutaj się dowiedziałam o tych badaniach, ale czy to nie jest tak, że prenatalne są podstawowe, a jeśli na prenatalnych wyjdzie coś nie tak to wtedy zlecają kolejne badania o których piszecie?
[emoji846]
 
Też coś może w tym być🤔 Ja okresy miałam takie że wymiotowałam z bólu, skurcze takie jak by ktoś mi macicę wyrywał i ból pleców w krzyżu że leki nie pomagały dopiero antykoncepcja. Z czasem trochę to złagodniało ale jak zaszłam w ciążę byłam przekonana że się nie udało bo takich mocnych bóli dostałam a tu niespodzianka. Niestety nadal też mnie pobolewa ale to już chyba taka moja natura i mam nadzieję że trochę to odpuści bo co to będzie dopiero w 3 trymestrze?

Też się zastanawiam nad tą poduszką ciążową. Ja akurat lubię spać na boku i ciągle wpycham między nogi kołdrę, więc u mnie chyba by się sprawdziła.
Poduszka ciążowa jest super! Ja polecam. Potem do karmienia się fajnie sprawdza.
 
Hej kochane, pytanko do tych co odstawily kawe, znalazlyscie jakis zamiennik? Jak sobie radzicie?
Ja dzis 9+6 i od tygodnia juz kawy nie daje rady wypic bo mdlosci sie nasilaja ale jak tu zyc i funkcjonowac?? Prosze poradzcie cos.

Milego dnia i tygodnia wszystkim Lipcoweczkom. Duzo zdrowia bo widze ze kilka dziewczyn choruje lub zle znosi, a tym ktorym objawy luzuja tez wiecej luzu i wiary ze z bejbikiem nic zlego sie nie dzieje!

Jesli sa jakies wizytowki dzisiaj to prosimy i swieze info z brzuszkow 🤗
Piszecie o kawie i az mnie zmyliło. Mnie totalnie odrzuciło od kawy.
 
reklama
mnie do Pappa zmuszają ze względu na wiek.
Ja mam 35 , na razie mi lekarz nie mówił że muszę coś zrobić więcej niż prenatalne USG. Jeśli wyjdzie coś strasznie bardzo dziwnego to może pomyślę nad dodatkowym badaniem ale na razie nastawiam się tylko na te USG
 
Do góry