reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny! Mam pytanie odnośnie badań. Czy wszystkie które mam zlecone są tak bardzo potrzebne ? Któraś miała podobny zestaw? Boje się ze zapłacę 500zl za te badania 😩 czy pojemnik do ogólnego badania moczu to ten większy w aptece? Bo wiem ze jest jeszcze taka mała fiolka. do tego mam sprawdzać często tsh bo mi skacze mimo leków pół wypłaty na lekarza i badania 🙈
 

Załączniki

  • D2C20AE3-6576-4C40-99CE-E93153F45F2A.jpeg
    D2C20AE3-6576-4C40-99CE-E93153F45F2A.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 84
Hej dziewczyny! Mam pytanie odnośnie badań. Czy wszystkie które mam zlecone są tak bardzo potrzebne ? Któraś miała podobny zestaw? Boje się ze zapłacę 500zl za te badania 😩 czy pojemnik do ogólnego badania moczu to ten większy w aptece? Bo wiem ze jest jeszcze taka mała fiolka. do tego mam sprawdzać często tsh bo mi skacze mimo leków pół wypłaty na lekarza i badania 🙈
ja dzis zaplacilam 439 a to dlatego ze mam pakiet w PZU i troche było znizki :)
 
Tak, są to konieczne badania. Nie wiem jedynie co to za przeciwciała jako pierwsze badanie. Jeszcze grupę krwi będziesz musiała zrobić.
Hej dziewczyny! Mam pytanie odnośnie badań. Czy wszystkie które mam zlecone są tak bardzo potrzebne ? Któraś miała podobny zestaw? Boje się ze zapłacę 500zl za te badania [emoji30] czy pojemnik do ogólnego badania moczu to ten większy w aptece? Bo wiem ze jest jeszcze taka mała fiolka. do tego mam sprawdzać często tsh bo mi skacze mimo leków pół wypłaty na lekarza i badania [emoji85]
 
Hej dziewczyny! Mam pytanie odnośnie badań. Czy wszystkie które mam zlecone są tak bardzo potrzebne ? Któraś miała podobny zestaw? Boje się ze zapłacę 500zl za te badania 😩 czy pojemnik do ogólnego badania moczu to ten większy w aptece? Bo wiem ze jest jeszcze taka mała fiolka. do tego mam sprawdzać często tsh bo mi skacze mimo leków pół wypłaty na lekarza i badania 🙈
Ja miałam podzielone na dwa razy. Mocz, morfologia glukoza, tsh - to dali mi z NFZ jako podstawowe badania, ale grupę krwi potwierdzoną, hiv, toksoplazmoze, wątrobowe zapalenia itp to musiałam już zapłacić.
Zapytaj po prostu co można zrobić za darmo z NFZ.
 
Hej dziewczyny! Mam pytanie odnośnie badań. Czy wszystkie które mam zlecone są tak bardzo potrzebne ? Któraś miała podobny zestaw? Boje się ze zapłacę 500zl za te badania 😩 czy pojemnik do ogólnego badania moczu to ten większy w aptece? Bo wiem ze jest jeszcze taka mała fiolka. do tego mam sprawdzać często tsh bo mi skacze mimo leków pół wypłaty na lekarza i badania 🙈
To ci poleciał z badaniami moj ta badania rroche dzieli zeby za jednym zachem nie wywalić 500 zł ja ostatnio miał glukoza na czczo morfologię mocz tokso i cytomegalie I 260 zł wywaliłam
 
Od 3 dni jestem na insulinie a cukier ani drgnie w dół. Pójdę chyba dzisiaj do innego diabetologa po inna insuline...
Ja na metforminie jadę i to już trzy razy zwiększałam dawkę a glukoza mierzona w laboratorium z wczoraj 100, natomiast hemoglobina glikowana poniżej normy - oszaleć można 🤯
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja już dziś po wizycie na innym sprzęcie dalej średnio u mnie coś widać - jestem szczególnym przypadkiem chyba 😅 w sensie widać zarodek dziś faktycznie patrzyłam jakby pulsował ale mam taka przezierność słaba (tak to określiła) - ze naprawdę ciężko coś zobaczyć. Dziś wyszło ze 6 tyg i 1 dżien - i tyle faktycznie ma prawo mieć patrząc na owu i faktyczne pęknięcie ( cykl monitorowany ) - ale niech Już rośnie ! Strasznie mi się te dni i tygodnie dłużą ... chce już 10 tyg i moc odpuścić ! Iść na zwolnienie i cieszyć się tym czasem !
 
Do góry