reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Popieram wszystko co napisałaś. Nie ma.tutaj ani lepszych ani gorszych. Niezależnie od doświadczenia. I nie powinno tu być tematów tabu np o dupie nie rozmawiamy, bo to drażliwe. A takich zdjęć też nie bo nie wypada. Po to tu jesteśmy aby się wspierać i razem przeżyć te przynajmniej 9 pięknych lecz trudnych miesięcy. Też czekam na zamkniety wątek, nie chce dalej wchodzić tu w szczegóły gdy każdy może to przeczytac.
Ja tez się w 100% zgadzam 🤫
 
reklama
Dziewczyny, jak ja Wam zazdroszczę tych choinek i przygotowań! 🤩 u Nas totalny remont góry domu (wyburzenia ścian, zmiana elektryki itp.), wiec hałas + kurz wszędzie i 10h na dobę...
Zwykle w Mikołajki ubieraliśmy choinkę, lampki po domu rozwieszaliśmy, stroiki, świeczniki... ahhh to były czasy 🥰🤩 Teraz zafoliowani w salonie z kuchnią 30m i tyle 😂😂😂
 
Mi tez buzują napisałam wcześniejszych post xeby was uspokoić żeby trochę pozytywów wnieść a w podzięce dostslam taki że odechciało mi się tu wchodzic. Co z tego że z pierwszym dzieckiem zaszlam w pierwszym cyklu co z tego że nastepna ciaza skończona poronieniem była po pół roku starań a kolejna tez z poronieniem w pierwszym cyklu i teraźniejsza w cyklu po poronieniu. A czyli osoby które się dłużej staraly mają prawo wieksze do cierpienia i użalania się ja nawet prawa dla uspkojenia was nie mam bo co bo niby mi w życiu było lepiej innym gorzej. A g.... prawda nie zna mnie żadna i nie wie o mnie nic. Mój post miał was uspokoić a zrobiło mi się tylko przykro bo w podzięce dostalam taki którego bym się w życiu nie spodziewała. I serio myślę nad odejściem stad bo przecież jestem taka zła i nie Dobra bo chciałam dobrze.
Uszy do góry. Nie sądzę, żeby ktokolwiek miał nakaz lub zakaz przeżywania bardziej, czy mniej 🤷 czasami sam fakt pierwszej ciąży może paraliżować 🙈 zjadło mnie dzisiaj to, że kilka razy przeczytałam "ale jak to bez heparyny"...no tak wyszło i już 🤷 jak sobie na spokojnie pomyślałam, to heparyna też ma swoje przeciwwskazania i ryzyko. Szacuje się, że 60% kobiet z tymi mutacjami powinno dostać heparynę ale mówimy o kobietach, u których wiemy o mutacjach 🤷 miałam problem z zajściem w ciążę i zaszłam dzięki piciu wody i braniu acardu , wierzę że tak też dociagniemy z maluszkiem do końca 🙈 nie ukrywam pasuje mi rodzenie latem 😂 mamy z mężem 2 konie i ten miesiąc w domu z maluszkiem jakoś damy radę 😂 ale 2 jak zimową porą ? 🙊 Także lepiej niech rośnie duże i silne 😁
 
Moj tak samo 😍 aż go nie poznaje. Tzn cieszy się ze ma obiadek ciepły po pracy, ale nie mogłabym mu go nie zrobić tym bardziej ze 2 dzieci w domu głodnych takze 😅 no obiady u nas to podstawa. Ale jakoś mam takiego lenia na wszystko. Ubieracie juz choinki, stroicie domy, ja tez bym chciała żeby mi się chciało 😂 ja ostatnio lubię się położyć, najlepiej przykryć ciepłym kocykiem i wypić jakaś pyszna herbatkę ❤️ Ale mezus nic nie mówi na moj nieogar. Tzn.mówi ze widzi ze mało co robię 😂 ale normalnie by powiedział Kobieto weź się do roboty 😂 a teraz jak mówię ze mi się nie chce, ze wskoczyłabym do wyrka i przespała to mówi ze on nie widzi problemu. Jak chce to mam iść 😂🙈 i widzę jak dzieciaki nasze przestawia. Już kilka razy slyszalam jak tłumaczy im ze musza mi więcej pomagać 😂 cwaniaczek… ale dobre i to bo on dużo pracuje. W zasadzie z pracy do pracy. Mamy go w weekendy jedynie dla siebie ❤️ Ale wtedy sam tez ogarnia 😉
Mój mąż stwierdził, że wyśpi się za 8 miesięcy 😂 bo cały czas się o mnie martwi 🙈 i boi się mnie zostawiać samą w domu, bo wymyślam prania, prasowania...mam odpoczywać i dbać o siebie. Stwierdził, że zamówi mi suszarkę bębnową, bo nie chce żebym chodziła na strych z ciężkim praniem 🙈 kochany jest
 
Niezle jaja w tym Hotel Paradise! Tez byłam fanka Wiki i Miłosza. Co ona teraz przeżywa współczuje jej!

Jak odpadli kibicowałam Mateuszowi, ale pod koniec coś nie ciągnęło go do Vaness, aż się zastanawiałam czy nie jest gejem?

No a jak już Sara wygrała to super zrobiła zaskoczyła mnie 😂

I co ja teraz będę oglądać … jeszcze mam kilka odcinków Prince Charming 😂
 
Niezle jaja w tym Hotel Paradise! Tez byłam fanka Wiki i Miłosza. Co ona teraz przeżywa współczuje jej!

Jak odpadli kibicowałam Mateuszowi, ale pod koniec coś nie ciągnęło go do Vaness, aż się zastanawiałam czy nie jest gejem?

No a jak już Sara wygrała to super zrobiła zaskoczyła mnie 😂

I co ja teraz będę oglądać … jeszcze mam kilka odcinków Prince Charming 😂
Wogole ta akcja z ta Wiki mnie wkurzała jak można być takim wrednym uwziely się wszystkie na niej jak niewiem. Obserwuje ja na insta i faktycznie jednak ten program wykończył ja psychicznie.

A co do Mateusza no fakt drugi w kolejności był do finału według mnie. A z Vanessa myślę że poprostu znudził się zdobywaniem jej. Faceci jednak lubią czasem isc na łatwiznę A ona raczej trudna do zdobycia była
 
reklama
Do góry