reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Ja w tygodniu bedę te cholerne sople odplątowywać [emoji23] jeszcze nie znalazłam patentu zeby można je było tak spakować, żeby po roku szło je bez problemu wyjąć i powiesić.
Ja w tym roku kupiłam nowe a i tak mąż ponad 1h bawił się z rozplątywanie bo tak cholernie je zapakowali.[emoji2962][emoji1745]
 
reklama
Fajnie? Fajnie by było się nie stresować ale ja mam takiego stresa ze ho ho a o ciąży wiem od zeszłego piątku 😅 a jak ja przeżyje te 9 miesięcy to ja nie wiem 😅😂 trzeba mieć na to nerwy ze stali 🥶🤣 jak wy dajecie radę? Macie jakies sposoby na stres ?
To normalne ze się stresujesz. Tak już będzie zawsze najpierw o ciaze później o dziecko 🤣
 
A ja przyznam otwarcie , że jeśli chodzi o pappa i nifty to jestem kompletnie zielona. Nie mam zielonego pojęcia co to jest. Wiem tylko tyle że wykrywają wady genetyczne ciąży oraz że jedne są dokładniejsze.
Ale nadal nie rozumiem dokładnie po co się to robi, jaka jest różnica, co jest z nfz a co płatne, kiedy się je wykonuje.

Ok, na badaniach wyjdzie że jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że dziecko urodzi się z zespołem Downa czy Edwardsa ... I każda modli się o to, żeby jej dziecka to niedotknęło.
Co dalej ? Bo aborcja jest zakazana. Co mi daje ciągłe badanie jeszcze dokładniejszymi metodami skoro są to wady nieuleczalne ?
Daje Ci to mozliwosc szybkiego wyjazdu do Czech, Holandii, czy gdziekolwiek do cywilizowanego miejsca, jeśli uznasz,, że nie chcesz urodzić. Dlatego nadal warto wykonywać badania prenatalne i różne inne, które pozwolą kazdemu zdecydować co dalej lub pozwolą przygotować przygotować na dziecko z chorobą
 
Ja zawsze byłam dętka o 22 teraz ciężko mi zasnąć i czesto kolo 12 lub później zasypiam. I od kilku dni po 3 się budzę na siku i potem mam problem zeby znowu zasnąć 😂
Tez jestem na tym etapie ;p.
Gdzie od zawsze zasypiałam wszędzie gdzie popadnie to teraz muli mnie do późnych godzin popołudniowych tak zasypiam dopiero ok 23/24 i od 7/8 oczy jak pingpongi 😂😂
 
reklama
Do góry