reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

A ja zmienię temat🙈 wybaczcie, ale czuję się fatalnie. W 1 ciąży to była sielanka. Żadnych dolegliwości, poprostu nic. Wszystko mogłam robić, wszystko jeść... a teraz to jest dla mnie dramat. Po wszystkim mi się odbija, do tego mdłości jak coś mi nie podejdzie i prawie ciągłe uczucie że coś mi siedzi na żołądku. Nie wiem jak wytrwam w pracy, a teraz jeszcze mam popołudniówki, na których będę sama. Przeraża mnie to. Nie wiem ile tak pociągnę. Obiecałam jeszcze moim chłopakom dzisiaj mcdonalda, więc niebawem muszę spełnić swój obowiązek i jechać na driva 🤭 no bo drwal... 😆 ja napewno nie wcisnę tego w siebie, ale widziałam nowego shake o smaku twixa i muszę go mieć 🙊
 
reklama
Wczoraj byłam u gina zrobił mi cytologię lekkie plamienie różowe zaraz po było i potem nic, na drugi dzień wieczorem mam lekkie brązowawe plamienie, czy to normalne ? Boje się :/ 5+3 jestem dopiero, niby mówił ze plamienie po jest normalne ale wczoraj go nie było(oprócz tego zaraz bo badaniu) czy to możliwe ze teraz dopiero jest ? Help 😱😭🥶
 
Wczoraj byłam u gina zrobił mi cytologię lekkie plamienie różowe zaraz po było i potem nic, na drugi dzień wieczorem mam lekkie brązowawe plamienie, czy to normalne ? Boje się :/ 5+3 jestem dopiero, niby mówił ze plamienie po jest normalne ale wczoraj go nie było(oprócz tego zaraz bo badaniu) czy to możliwe ze teraz dopiero jest ? Help 😱😭🥶
Plamienie po cytologii bywa normalne. Pod warunkiem że trwa max 2 dni. Brązowe plamienie to stara krew. Gdyby się dłużej utrzymywało to najlepiej skonsultować to z ginekologiem.
 
Ale bym wciągnęła grandera z kfc [emoji1786] No ale nic. Staram się jeść maksymalnie zdrowo. Z różnym skutkiem ale ataram się. Za to na wtorek jestem umówiona z synem na sushi. Wezmę oczywiście jakieś grillowane ale takie też zjem ze smakiem.
A ja zmienię temat[emoji85] wybaczcie, ale czuję się fatalnie. W 1 ciąży to była sielanka. Żadnych dolegliwości, poprostu nic. Wszystko mogłam robić, wszystko jeść... a teraz to jest dla mnie dramat. Po wszystkim mi się odbija, do tego mdłości jak coś mi nie podejdzie i prawie ciągłe uczucie że coś mi siedzi na żołądku. Nie wiem jak wytrwam w pracy, a teraz jeszcze mam popołudniówki, na których będę sama. Przeraża mnie to. Nie wiem ile tak pociągnę. Obiecałam jeszcze moim chłopakom dzisiaj mcdonalda, więc niebawem muszę spełnić swój obowiązek i jechać na driva [emoji2960] no bo drwal... [emoji38] ja napewno nie wcisnę tego w siebie, ale widziałam nowego shake o smaku twixa i muszę go mieć [emoji87]
 
Niby tak, ale wczoraj nic i dziś cały dzień nic aż do teraz ? Dziwne to trochę …. :/
Looo
Plamienie po cytologii bywa normalne. Pod warunkiem że trwa max 2 dni. Brązowe plamienie to stara krew. Gdyby się dłużej utrzymywało to najlepiej skonsultować to z ginekologiem.
Niby tak, ale wczoraj nic i dziś cały dzień nic aż do teraz ? Dziwne to trochę …. :/
 
Może źle myślę, ale według mnie jedynie wytłumaczenie jest takie, że stara i zaschnięta krew dopiero teraz wypływa ze śluzem 🙈
Mnie czeka cytologia 15 grudnia i też się boję.
Nioo stresujące to kurde, do jutra chyba nie wytrzymam z nerwów…. No nic, co na być to będzie -_-
 
reklama
No dobra, a jest tu ktoś z 92?
emoji854.png
Ja 93 😉

Czytam o tej cytologi i się zastanawiam czy jak miałam robiona cytologię w połowie marca to czy teraz gin tez będzie pobierał wymaz?
 
Do góry