reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziewczyny podobno na tym etapie beta zwalnia ? 22.11 beta 11822 a 24 22034 przyrost niby w normie bo 80% ale wcześniej był 116% zwykle. I jeszcze jedno pytanie jak z przytulankami wstrzymujecie się? Wczoraj z mężem nie wytrzymaliśmy, później wieczorem oczywiście kłucie jajnika tego drugiego co się nie odzywał i całą noc nie spałam z nerwów 🤦‍♀️
Ja pytałam mojego gin i mówi że spokojnie można. U mnie akurat zero chęci także nie jest to często.
 
reklama
Oj niewiem niewiem ja w poprzedniej ciąży z córką to kwitnelam wiec chyba jestem wyjątkiem jakimś ze córka odbiera urok. Fakt czułam się wtedy jak g.... Ale wyglądałam pięknie heh. Teraz patrząc na stan mojej skóry to samo jest skóra promienieje a czuje się okropnie
Ja miałam wczoraj żurek, tak za mną chodził że szok. Teraz wiem że dopiero po porodzie go tknę, boziuuu jak ja się źle po nim czułam.
emoji1785.png
Ja pytałam mojego gin i mówi że spokojnie można. U mnie akurat zero chęci także nie jest to często.
Ja tez jakoś nie mam ochoty.
 
Wy też macie takie porąbane sny? Mi codziennie się śnią albo pierdoły albo erotyki 😅 Czytałam gdzieś, że to przez hormony, które zaczynają szaleć w czasie ciąży 😁
Ja to mam takie sny, że nawet nie pytaj, erotyka też jest, śniło mi się, że uprawiam seks z moją przyjaciółką 😂😂😂
Co jecie na śniadanie? Już mi się wszystko znudziło.
Ja zjadłam zupę pomidorową haha i dzisiaj też tak będzie. Chociaż śmierdział mi rosół to jednak pomidorowej zjem.
Dziewczyny trzymamy mocno kciuki 🤞🤞🤞

25.11 - @lisio, @izabela.keska@vp.pl, @Mamusia_2022 , @K27iM37, @A może by...
Dzięki, wizytę mam o 13:00
Cześć dziewczyny :) udanych wizyt dziś życzę ☺ mnie to czeka jutro aż się doczekać nie mogę, nie wiem jak dziś usne, już dziś miałam problemy z spaniem 🙉 dobrego dnia! :)
Dziękuje. Już doczekać się nie mogę
 
Hej ale zaczął mi się dzień. Jak chciałam córkę do przedszkola zawieść to wychodzę do samochodu a mój samochód stoi na kapciu i takim sposobem zostaliśmy uziemieni w domu do 15. Mój mi zaczął przez tel tłumaczyć jak wymienić kolo to stwierdziłam ze chyba nigdzie jechać nie muszę jak wróci z pracy ma się tym zająć. Córka szczęśliwa bo do w domu może posiedzieć ja nie bardzo bo mialam zamiar się przespać jak jej nie bedzie to jedyne o czym ostatnio marze spanie cały czas heh
 
Hej ale zaczął mi się dzień. Jak chciałam córkę do przedszkola zawieść to wychodzę do samochodu a mój samochód stoi na kapciu i takim sposobem zostaliśmy uziemieni w domu do 15. Mój mi zaczął przez tel tłumaczyć jak wymienić kolo to stwierdziłam ze chyba nigdzie jechać nie muszę jak wróci z pracy ma się tym zająć. Córka szczęśliwa bo do w domu może posiedzieć ja nie bardzo bo mialam zamiar się przespać jak jej nie bedzie to jedyne o czym ostatnio marze spanie cały czas heh
zazdro...ja znow spac w ogole nie moge :/
 
O matko... wstałam po godzinnej drzemce i dalej mi sie chce spać. Ale ide najpierw pierogi ruskie zjesc od mamusi, bo mi przywiozła. Tez macie taki senny dzien?
 
reklama
Update objawów: piersi bolą już coraz mniej za to coraz częściej latam do toalety i mam strasznie suche ręce (o ile to może być objaw ciążowy) 😅 a jak u Was?
 
Do góry