reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Ja dodaję słodka śmietanę dodatkowo ;-) i czosnek podsmażam też razem z cebulą na masle [emoji3526]
Ja najpierw wrzucam masło i posiekaną cebulę na patelnię. Jak się zeszkli to szpinak (mrożony, rozdrobniony). Po kilku minutach feta albo inny ser biały. I na koniec doprawiam czosnek świeży, sól i pieprz do smaku [emoji846] niektórzy dają śmietanę, ale ja nie próbowałam jeszcze [emoji12]
 
reklama
Ja już wizytę mam za soba. Dostalam tabletki na podtrzymanie ciazy, zastrzyki i skierowanie na badania. Nic jeszcze nie bylo widac ale mam nadzieje ze na kolejnej wizycie 10.11 to sie zmieni.
Progesteron mam 28 ng/ml.
Ogolnie to mam zawroty głowy. W ok 3 tygodniu ciąży byly dosyc spore to teraz juz ustepuja. Lekkie mdlosci i klucie w brzuchu. Wczoraj poczulam metaliczny smak w ustach ale ogolnie to nie narzekam 🥰

Hej, a dlaczego dostałaś tabletki na podtrzymanie ciąży? Dostałaś jakieś skierowanie na badanie progesteronu? Jak to się diagnozuje?
 
Z jakiej części Wawki jesteś?
Pytam bo ja Mokotów :)
Wczoraj spaghetti zagryzane snickersem. Dużo pije nawet do 5 litrów samej wody. I ten charakterystyczny metaliczny pismak w ustach
Ten sam rejon :)
Ja też mam mega zachcianki, raz zupa pomidorowa, raz coś tłustego, raz jakieś serki( nie jem nabiału od 3 lat) , a teraz to na mięso nie mogę patrzeć....
 
Smaki 🤔🤔🤔 to jest tak, gdy ledwo co zaszłam i byłam w 5-6tyg to mnie skręcało np na sernik ( i to ogromnie ), ogórki konserwowe, kebab... i teraz nagle się uspokoiło.
Owszem, mam ochotę np na śledziki ale nie aż tak żeby mnie skręcało. Mam pod ręką to jem ale np już ich nie mam bo zjadłam i nie myślę o nich.

Ciekawe jak to się będzie dalej rozwijać, teraz gdy w zamrażarce i po szafkach mąż poupychał różne różności.
Metaliczny snak w ustach też na szczęście mi przeszedł.
 
Smaki 🤔🤔🤔 to jest tak, gdy ledwo co zaszłam i byłam w 5-6tyg to mnie skręcało np na sernik ( i to ogromnie ), ogórki konserwowe, kebab... i teraz nagle się uspokoiło.
Owszem, mam ochotę np na śledziki ale nie aż tak żeby mnie skręcało. Mam pod ręką to jem ale np już ich nie mam bo zjadłam i nie myślę o nich.

Ciekawe jak to się będzie dalej rozwijać, teraz gdy w zamrażarce i po szafkach mąż poupychał różne różności.
Metaliczny snak w ustach też na szczęście mi przeszedł.
To u mnie podobne zachcianki, sernik , kebab pizza... na co dzień jem zdrowo.. stwierdziłam że chyba trochę tłuszczu brakuje w mojej diecie i włączyłam oleje do koktajli, przykładowo olej lniany ;)
 
Ja uwielbiałam zieleninę, praktycznie codziennie czy do drugiego dania czy tak poprostu mix sałat czy to tylko z oliwa czy z pomidorkiem czy ogórkiem ale codziennie a teraz jak pomyślę to mi już niedobrze
 
reklama
Dzisiaj mamy aż 6 wizyt🙆‍♀️ piszcie dziewczyny o której godzinie 🙂 ja dopiero o 18, więc jeszcze daleko, ale już się nie mogę doczekać.

🧡💛💚💙💜
24.11- @Merlot, @Maarimbaa, @Agniecha13, @Coff, @Aine_, @Paw2021
Dziewczyny, ja już po. Dziś (jestem 8+2) na usg zobaczyłam bobaska w miniaturze, dosłownie malutką laleczkę z rączkami, nóżkami, wyraźnie widocznymi częściami ciała i bijącym serduszkiem. To było absolutnie wspaniałe! 😍 Lekarz pochwalił wszystkie wyniki badań (muszę zrobić posiew moczu) i mądre, spokojne podejście do ciąży. Widać, ma różne doświadczenia 😆😆😆 Musimy być dobrej myśli i nie szukać problemów na siłę. Proponował zwolnienie, ale nie chciałam. To co mi doskwiera psychicznie, to fakt, że mojego męża wciąż nie ma (już dwa tygodnie jest na granicy) i trudno mi czasem ze sprawami domowymi. Ale myśl o dzidzi wszystko mi wynagradza😀
 
Do góry