reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

A se właśnie powolutku okna myje😂
Mąż przyjdzie z pracy to firanki zawiesi 😉
Nie wiem co na obiad zrobić. Wasze pomysły jakoś mnie nie przekonują.
 
reklama
U mnie pomidorowa, i takie placuszki ruskie (z farszu pierogów ruskich) babcia mi dziś przywiozła kapustkę kiszona jej roboty to już mysle o kapuśniaczku 🙂
 
Hej, ja jutro będę robić test na covid😒 u córki w klasie jedno dziecko chore i mają od zeszłego tygodnia nauczanie zdalne . I niestety córka miała parę dni temperaturę , syn też a wczoraj dopadło mnie. Dzwoniłam do mojego gina i kazał zrobić test. Ale takie kolejki że dopiero jutro idę .
A byłaś szczepiona?
 
Zanim wybrałam mojego prowadzącego w pierwszej ciąży to byłam u wszystkich z pzu dostępnych w placówce PZU zdrowie [emoji28] mój prowadzący śmiał się, że robiłam casting na lekarza prowadzącego - poniekąd tak [emoji41][emoji28][emoji85] pod koniec ciąży się przeprowadziliśmy do innego miasta i wybrałam tutaj innego lekarza, ale jak mi nie podpisuje (idę do niego w piątek) to będę jezdzic chyba to mojego poprzedniego 1h w jedną stronę...
chodzicie to różnych ginekologów jak macie jakieś wątpliwości czy raczej nie i trzymacie sie jednego?
 
Zanim wybrałam mojego prowadzącego w pierwszej ciąży to byłam u wszystkich z pzu dostępnych w placówce PZU zdrowie [emoji28] mój prowadzący śmiał się, że robiłam casting na lekarza prowadzącego - poniekąd tak [emoji41][emoji28][emoji85] pod koniec ciąży się przeprowadziliśmy do innego miasta i wybrałam tutaj innego lekarza, ale jak mi nie podpisuje (idę do niego w piątek) to będę jezdzic chyba to mojego poprzedniego 1h w jedną stronę...
ooo to spoko, ja tez sie zapisalam teraz do jednego innego bo tamten/co mnie prowadził wczesniej kazal mi przysjc za 2 tyg, a ja w tych nerwach tyle nie wytrzymam raczej :/ a ze mam dodatkowe ub. prywatne to skorzystam, w koncu sie przyda :)
 
Dziewczyny co macie dziś na obiad? Ja tobie placek po węgiersku, mąż i dzieciaki lubią ja zamiast placka ugotuje sobie kaszę, muszę patrzeć na wagę bo dość okrągła jestem 🙈 nie chce za dużo przytyć, by później nie wyglądać jeszcze gorzej :/
Ja dziś bigos. Mam tu ba miejscu taką super restaurację, która przez pandemię podupadła i wpadli na pomysł z garnażeryjką i dostarczają to do pobliskiego sklepu.
Dziś dostarczyli właśnie bigos ( nie przepadam ale ten jest taki boski że ludzie kochani 🤤🤤🤤), kotlety po szwajcarsku, krokiety z różnymi farszami ( po meksykańsku 🤤🤤🤤 ), fasolkę po bretońsku, ogórkową, jarzynową...Zup nie brałam ale z całej reszty po troszce to będę miała pod ręką coś gotowego.
chodzicie to różnych ginekologów jak macie jakieś wątpliwości czy raczej nie i trzymacie sie jednego?
Ja mam jednego, jest bardzo dobry i przyjmuje prywatnie a poza tym pracuje w szpitalu w którym planuję rodzić.
 
reklama
Do góry