reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Hej, ja jutro będę robić test na covid😒 u córki w klasie jedno dziecko chore i mają od zeszłego tygodnia nauczanie zdalne . I niestety córka miała parę dni temperaturę , syn też a wczoraj dopadło mnie. Dzwoniłam do mojego gina i kazał zrobić test. Ale takie kolejki że dopiero jutro idę .
 
reklama
Hej, ja jutro będę robić test na covid😒 u córki w klasie jedno dziecko chore i mają od zeszłego tygodnia nauczanie zdalne . I niestety córka miała parę dni temperaturę , syn też a wczoraj dopadło mnie. Dzwoniłam do mojego gina i kazał zrobić test. Ale takie kolejki że dopiero jutro idę .
A jak to teraz jest, lekarz wystawił Ci skierowanie elektroniczne, masz kod, czy zupełnie inaczej kierują?
 
Dziewczyny co macie dziś na obiad? Ja tobie placek po węgiersku, mąż i dzieciaki lubią ja zamiast placka ugotuje sobie kaszę, muszę patrzeć na wagę bo dość okrągła jestem 🙈 nie chce za dużo przytyć, by później nie wyglądać jeszcze gorzej :/
 
Dziewczyny co macie dziś na obiad? Ja tobie placek po węgiersku, mąż i dzieciaki lubią ja zamiast placka ugotuje sobie kaszę, muszę patrzeć na wagę bo dość okrągła jestem 🙈 nie chce za dużo przytyć, by później nie wyglądać jeszcze gorzej :/
Ja mam zupę ogórkową a nad drugim jeszcze myślę . Ale może zrobię coś na słodko dla dzieciaków
 
chodzicie to różnych ginekologów jak macie jakieś wątpliwości czy raczej nie i trzymacie sie jednego?
 
Pulpety z kurczaka w sosie szpinakowym, ziemniaki z koperkiem i surówka. Miały być w sosie pomidorowym, ale nie mam jednak ani pomidorów w puszce, ani passaty w domu [emoji85]
Dziewczyny co macie dziś na obiad? Ja tobie placek po węgiersku, mąż i dzieciaki lubią ja zamiast placka ugotuje sobie kaszę, muszę patrzeć na wagę bo dość okrągła jestem [emoji85] nie chce za dużo przytyć, by później nie wyglądać jeszcze gorzej :/
 
reklama
chodzicie to różnych ginekologów jak macie jakieś wątpliwości czy raczej nie i trzymacie sie jednego?
Póki co chodziłam u siebie w miejscowości prywatnie ale to tylko kontrolnie 1-2 razy, w roku ciążę będzie mi prowadził lekarz który prowadził mi ciaze z synem, bardzo fajny lekarz z poczuciem humoru, jedyny minus taki że trzeba dojechać około 30 km i na wizytę i na badanie krwi bo u siebie nie mogłam robić nie wiem jak teraz ale z synem musiałam jeździć na badanie krwi wlasnie tam do niego
 
Do góry