reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny!!!!!
Mam wyniki awidnosc cytomegalii:)
Na szczescie jest wyskoczą czyli zakażenie było ponad 3 miesiące temu jeszcze przed ciąża :)
Ale ulga…
Na wyniku jest napisane ze wysoka awidnosc w pierwszych 12 tygodniach ciąży jest traktowany jako dobry wskaźnik przebytego zakażenia :)

Ale się ciesze…
Kamień z serca :)
Super. Taki traf, ze bezpośrednio przed 🤩. Zagraj w totka, może dobra passa ciągle trwa 😄 na pierwsze miesiące z niemowlakiem parę milionów przydałoby się.
 
Pewnie. Każdy ma inną sytuację i różne relacje z pracodawcą. Ja mam umowę stała więc właściwie ciężko mnie ruszyć, a moj stan utrudnia zycie innym pracownikom, nie mam nic do stracenia jedynie do zyskania. Tez nie chce aby moje koleżanki i koledzy nie byli zrobieni w bambuko, bo kiedyś do nich w końcu wrócę na normalnych zasadach 😆 Mamy prawo mówić lub nie, trzeba z tego korzystać aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i dziecku, a w jaki sposób to każda wie najlepiej 😉 to teraz na stałe dostaniesz?
Tak🙂 to już będzie 4 umowa. A w sumie to jestem tutaj już 2 lata, dlatego nie mam zamiaru się przyznawać bo wiadomo jakby się to dla mnie skończyło... co innego gdybym byla np na okresie próbnym 3 miesięcznym, bo wtedy to byloby mi mega wstyd.
 
@Ironka co do L4, to chyba zależy od lekarza. Ja mam np takiego ( rodzinny ) że nigdy nie miał problemu żeby wystawić coś od dnia w tył czy w przód.
np raz poszłam w piątek bo wyskoczył mi nerw kulszowy a ja poprosiłam o L4 od poniedziałku bo wybierałam wtedy w piątek akurat zaległy dzień urlopu a nie chciałam się już bawić w ponowne wypisywanie karty urlopowej i nie było problemu.
Zapytasz. Już oni tam wiedzą co i jak mogą 😉

@Gryfin coś tam o snach erotycznych pisałaś. 🤣 to chyba normalne bo tak ja ja nigdy takich snów nie miałam tak teraz raz w tygodniu to norma.
 
@Coff ostatnio mam jazdę na tosty - z szynką z warzywami morliny, serem żółtym i sosem ogórkowym roleski [emoji85]

Już sobie wyliczyłam, że bhcg powinnam mieć minimum 5000 aby przyrost był prawidłowy. 18.11 miałam 1078,02 i teraz siedzę jak na szpilkach w oczekiwaniu na wyniki... Nie wiem po co sobie sama funduje dodatkowy stres.... [emoji2358][emoji2358]
 
Ja dziś leciałam do Londynu z koleżanka i synem w jakiejs dziwnej kabinie w samolocie… ale ostatecznie samolot wylądował w lesie 😂

Trzymam mocno kciuki!
Co jecie na śniadanie? Już mi się wszystko znudziło.
Ja owsianka z żurawina i orzechami:)

Na 14:45:)
Ale ja nie żadna Pani;)
Ty na która idziesz?
Dobrze 😄
 
reklama
Ja dziś leciałam do Londynu z koleżanka i synem w jakiejs dziwnej kabinie w samolocie… ale ostatecznie samolot wylądował w lesie 😂

Trzymam mocno kciuki!
Co jecie na śniadanie? Już mi się wszystko znudziło.
Ja owsianka z żurawina i orzechami:)

Na 14:45:)
Ale ja nie żadna Pani;)
Ty na która idziesz?
Nie wiem jeszcze. Do mnie dzwonia dwa dni lub dzień przed wizyta i mówią godzinkę
 
Do góry