reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Cześć dziewczyny miłego popołudnia dla Was 😁 Ja dzisiaj miałam zalatany dzień, a po 15 standardowo poszłam w kimę i obudziłam się niedawno 😴😅 Biję się z myślami czy zbadać jeszcze raz betę, bliżej wizyty u gina 🤔Wiem, że to trochę taki masochizm, ale jeśli będę wiedziała, że beta jest wysoka i ładnie przyrasta to na samej wizycie będę spokojniejsza.
Odpusc sobie 🙂 po co się kłuć i stresować podwójnie - najpierw wynikami, później wizytą.
 
reklama
Cześć dziewczyny miłego popołudnia dla Was 😁 Ja dzisiaj miałam zalatany dzień, a po 15 standardowo poszłam w kimę i obudziłam się niedawno 😴😅 Biję się z myślami czy zbadać jeszcze raz betę, bliżej wizyty u gina 🤔Wiem, że to trochę taki masochizm, ale jeśli będę wiedziała, że beta jest wysoka i ładnie przyrasta to na samej wizycie będę spokojniejsza.
Daj sobie spokój z betą, po pierwsze wcale Cię to nie uspokoi, a po drugie wcale nie jest ona takim wyznacznikiem prawidłowo rozwijającej się ciąży
 
Jezu dziewczyny ja dziś umieram. Nie wiedziałam że mdłości to taki dramat. Raz wymiotowałam a pół dnia mi niedobrze. Jakaś zgaga odbijanie... Masakra
 
Myślicie że coś nie tak że mi tak gin powiedział. ? Wg aplikacji mam 7+0 i termin 11 lipca..
Nieee, w żadnym wypadku nie przyszło mi to do głowy. Pewnie albo jakoś inaczej policzył, albo uwzględniał długość cyklu czy coś tam jeszcze. Jakby miało być coś nie tak to wierzę, że by Ci powiedział lekarz. Jak widać każda aplikacja nawet inaczej liczy. Dodatkowo jedna podaje, że 6+1 to już 7 tc a inna że 6+1 to 6 tydzień ;) i bądź mądry :)
 
Dziewczyny ja już jestem na dziś mega zmenczona, jeszcze chwilę i będę kładą się do łóżka dzieciaki już ogarnięte, trochę jeszcze pooglądam tv i spać. Powiem wam ze mnie korci żeby zrobić betę ale poczekam do piątku by, nie świrować, i tak już mam stresa bo jestem na fb na pewnej grupie a tam tylko ze co 2 osoba poroniła aż mam ochotę nie wchodzić wogole na żadnego fb żadne forum, spokojnej nocy 😴🌙✨💋
dlatego ja się jeszcze nie zapisalam na lipcowki na fb

Moje dziecko już śpi, ja musze znowu zjesc bulke z pasztetowa i ogórkiem kiszonym, bo mam taką ochote 😂 ide pod prysznic i lecę spać
 
Dziewczyny właśnie byłam pod prysznicem i zauważyłam zaschnięta siarę na sutku. 😲 Co do innych grup to ja planuje być tylko na jednej bo tak bym wszystko mieszała
 
reklama
Do góry