reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dzisiaj Pani doktor do mnie zadzwoniła, że musi mnie przyjąć dzisiaj na wizytę, bo jutro musi stawić się w szpitalu na poród planowany. Więc jestem już po
Jestem w 4+2 tygodniu ciąży. Termin mam na 25.07.2022
Wszystko jest jak najbardziej w normie. Pani doktor wypisała mi suplementy i dała skierowanie na badania. Wizyta za tydzień
 
Hej dziewczynki wróciłam z wizyty. Ciąża na 100% jest młodsza niż z terminu om. Narazie sam pęcherzyk widoczny. Mam przyjść sprawdzić za tydzień. Już się umówiłam. Ale mam teraz mega zagwozdkę. Ten lekarz jest zupełnym przeciwieństwem, mojego. Jest mega miły, wszystko tłumaczy, jest delikatny i w ogóle totalnie inne podejście. Zaczęłam się zastanawiać czy nie zmienię na niego, jeśli z ciążą będzie wszystko ok🙈🙈🙈 no i jest dostępny pod telefonem w razie czego.
 
Hej dziewczynki wróciłam z wizyty. Ciąża na 100% jest młodsza niż z terminu om. Narazie sam pęcherzyk widoczny. Mam przyjść sprawdzić za tydzień. Już się umówiłam. Ale mam teraz mega zagwozdkę. Ten lekarz jest zupełnym przeciwieństwem, mojego. Jest mega miły, wszystko tłumaczy, jest delikatny i w ogóle totalnie inne podejście. Zaczęłam się zastanawiać czy nie zmienię na niego, jeśli z ciążą będzie wszystko ok🙈🙈🙈 no i jest dostępny pod telefonem w razie czego.
oooooo to świetnie. Cieszę się bardzo
 
A jest któraś - która nic nie czuje kompletnie zero objawu niczego ? Zaczynam się martwić ze nic mi nie jest- nie jestem zmęczona , nie mecze się , nie mam zachcianek - jedynie wodnisty śluz.. chyba znowu pójdę na betę w piątek ... bo coś się wkręcam 😱
Tak to ja, miałam wiele objawów, a teraz nic. Żeby poczuć ból piersi muszę silnie dotknąć jedyne co to czasem czuje kłucie podbrzusza centralnie lub z prawej strony. Śluzu nie mam.
 
Ja nie wiem czemu ta Pani doktor tak Ci powiedziała. Siostra mojego męża ma 159 cm wzrostu i waży 63 kg. Nikt nic jej nie mówił jak zaszła w ciąże bliźniaczą. Jak szła do porodu to ważyła 78 kg.
ja mam 1,59 i ważę 53,5 i nie uważam sie za grubą. Ba po porodzie z synem wazylam 57 i wszyscy mi mowili, ze zdecydowanie lepiej wygladam niz przed ciążą, bo ważyłam wtedy 46kg
 
Dzisiaj Pani doktor do mnie zadzwoniła, że musi mnie przyjąć dzisiaj na wizytę, bo jutro musi stawić się w szpitalu na poród planowany. Więc jestem już po
Jestem w 4+2 tygodniu ciąży. Termin mam na 25.07.2022
Wszystko jest jak najbardziej w normie. Pani doktor wypisała mi suplementy i dała skierowanie na badania. Wizyta za tydzień
na usg było coś widać?
 
reklama
A jest któraś - która nic nie czuje kompletnie zero objawu niczego ? Zaczynam się martwić ze nic mi nie jest- nie jestem zmęczona , nie mecze się , nie mam zachcianek - jedynie wodnisty śluz.. chyba znowu pójdę na betę w piątek ... bo coś się wkręcam 😱
Nie ty jedyna, ja też mam śluz i jedynie lekki ból piersi 🤦
 
Do góry