reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Btw wczoraj ginekolozka mi zasugerowała że jestem za gruba. Że mam sobie nie folgować, nie pozwałać na przybieranie i że w ogóle jeść sałatę i zapomnieć o czekoladzie. Powiedziala to dokładnie wtedy gdy położyłam się do badania. Zrobiło mi się bardzo przykro, bo akurat waga to moj wielki smutek. Przed ciążą przy 160 wazyłam 56-58, dziś 60 kg. Naprawdę jestem takim grubasem że mi taką reprymendę zrobiła? 😫😭😭😢😢
A może najzwyczajniej to był żart ? Kobiety litości. Ja przy 165cm mam 85kg ( schudłam przed ciążą 10kg) . Może powiedziała to ironicznie skoro powiedziała że masz jeść sałatę i zapomnieć o czekoladzie, gdzie w czekoladzie jest magnez i żelazo ?
 
Mam nadzieję, że nie wybierasz się do niej drugi raz i poszukasz innego lekarza? Strasznie mnie denerwuje takie traktowanie pacjenta.
tak, już jestem po wizycie u innego lekarza...
No jest pęcherzyki i zarodek, na razie nie ma ❤, ale z USG wychodzi 4t5d, natomiast przez niską prolaktyne, cienkie endometrium, dwie torbiele i duże bóle brzucha zostałam od razu położona do łóżka. Na razie na 3 tygodnie.
W pracy mnie zabiją, ale co tam, są rzeczy ważne i ważniejsze 😖
 
reklama
Do góry