reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

W którym tygodniu ciąży byłyście na pierwszej wizycie? W ciąży z synem byłam jakoś szybko z tego co pamiętam, myślałam, że teraz wytrzymam i pójdę dopiero na początku grudnia, ale chyba nie dam rady [emoji85] jutro chce dzwonić do lekarza się umówić i właśnie nie wiem na kiedy jest sens jak najszybciej [emoji848]
Ja byłam 6+4
 
reklama
Dziewczyny podpowidzcie mi w 5+2tc to już powinno być widać pęcherzyk z zarodkiem? Bo jak bylam w 3+5tc to jeszcze nic nie było. Już nie mogę się doczekać. Dziś jest 4+3 i cały czas w głowie siedzi ten obraz niczego z USG. 😞
 
Dziewczyny a ma któraś z was zestawienie konfliktowe,? Konflikt serologiczny? Ja mam - mąż +, pierwsza córka krew męża i dostałam zastrzyk, druga moja krew, w tamtym roku poronienie i też zastrzyk.
Ja mam a-, niemąż a+. Mialam zastrzyk w pierwszej ciąży, profilaktycznie, bo w sumie to dalej nie wiemy jaka grupę krwi ma córka.
 
W którym tygodniu ciąży byłyście na pierwszej wizycie? W ciąży z synem byłam jakoś szybko z tego co pamiętam, myślałam, że teraz wytrzymam i pójdę dopiero na początku grudnia, ale chyba nie dam rady [emoji85] jutro chce dzwonić do lekarza się umówić i właśnie nie wiem na kiedy jest sens jak najszybciej [emoji848]
W pierwszej ciąży byłam od razu 5tc. Ake to samo badanie i l4. A w tej byłam dużo za wcześnie bo w 4tc i na USG nic nie było widać przy becie 626.
 
W którym tygodniu ciąży byłyście na pierwszej wizycie? W ciąży z synem byłam jakoś szybko z tego co pamiętam, myślałam, że teraz wytrzymam i pójdę dopiero na początku grudnia, ale chyba nie dam rady [emoji85] jutro chce dzwonić do lekarza się umówić i właśnie nie wiem na kiedy jest sens jak najszybciej [emoji848]
Ja w pierwszej ciąży bylam za szybko, jakoś a początku 5 tygodnia, później poszłam na początku 9tc. W tej ciąży umówiłam się dopiero na 30.11 I będzie to chyba 8+3 i już powinno być wszystko widoczne:)
 
Jeśli któraś ma ustalony termin wizyty na listopad, to dopiszę 🙂

Wizyty u ginekologa 🤰🍀

15.11 - @Aniela112, @natusia.mamusia86, @Justyna85.12

16.11 - @Majka92, @CiagleNiewyspana, @Jessi123
17.11 - @Ironka
18.11 - @Gabi1988
22.11 - @StKarolina, @Andziulka30+, @KociaraKlara
23.11 - @Cactus1, @A może by... , @Madzia86G
24.11 - @Merlot, @Maarimbaa, @Agniecha13, @Ironka, @Coff
25.11 - @lisio, @izabela.keska@vp.pl
30.11 - @Aaagaa
ja mam jeszcze 17.11 i 24.11 🙈
Mam wzdęcia i brzuch jak w 4 mcu. Ale rzre jak głupia. Mąż mówi że jestem pożeraczem 😂
Jezu ja tak sam, brzuch jakbym już na wylocie była 🤣 strach pomyśleć co będzie w 9 mc
 
W pierwszej ciąży konfliktu nie ma, tak mówią i piszą ale czemu to też nie wiem . Ale gdy dziecko odziedziczy krew po tacie po porodzie dostaniesz zastrzyk
aaaa no to nawet nie wiedziałam. W sensie myślałam, że w trakcie ciąży już się coś podaje "na zapas". Staram się jak najmniej w Internecie czytać o takich rzeczach, żeby sobie jeszcze bardziej nie przybierać do głowy i cierpliwie czekać na to co mi lekarz powie 🤗
 
reklama
Do góry