reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Pyk. Dentysta ( prywatny ) zaproponował również czekanie. Jeśli ząb się nie rusza ( no bo się nie rusza), nie leci krew, nie boli nawet przy dotykaniu... radzi jeszcze poczekać żeby moja wczesna ciąża się ''umocniła'' . Nie chce ryzykować. A jeśli wizyta u gina jest za tydzień to nie jest to jakiś strasznie długi okres a wszyscy nabierzemy pewności co z ciążą. Chyba że zacznie mnie strasznie rwać ... no to wtedy mam przyjechać bez umawiania się, ale to naprawdę w ostateczności.
 
Nie będę się tym stresować. Póki nic nie boli... udam że wszystko gra. W ostateczności mój dent przyjmuje także w niedziele więc mogę naprawdę w każdej chwili pojechać.

No a teraz wracając do dziaiejszych wizyt : no ja też czekam na wasze wyniki 😊
 
Ja już byłam na becie. Mam nadzieję że wszystko ok. Mój dzisiejszy sen był straszny. Śniło mi się że beta spadła do 19. Niestety tak miałam przy poronieniu i stąd ten sen. Na USG chyba nie pójdę bo wątpię aby się coś zmieniło w ciągu 48h.
ja dla odmiany mam sny erotyczne z aktorami 🤣 to dopiero początek a ja już sama siebie nie poznaje 🤣
 
Rety... Ja marzyłam o takich w pierwszej ciąży a nie miałam[emoji1787][emoji1787][emoji1787] koleżanka w 3 trym miała takie, że budziła się zaspokojona [emoji28] mąż z tego stanu rzeczy był mniej zadowolony [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
ja dla odmiany mam sny erotyczne z aktorami [emoji1787] to dopiero początek a ja już sama siebie nie poznaje [emoji1787]
 
Rety... Ja marzyłam o takich w pierwszej ciąży a nie miałam[emoji1787][emoji1787][emoji1787] koleżanka w 3 trym miała takie, że budziła się zaspokojona [emoji28] mąż z tego stanu rzeczy był mniej zadowolony [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Ja sny erotyczne mialam dość często. Niestety w pierwszej ciąży mialam na początku zakaz ale mój mąż myślał później że zrobi dziecku krzywdę i w sumie nie bzykalam wcale... 😅 ale w tej ciąży mu nie odpuszczę. Wczoraj do mnie że na razie niech się wszystko tam ułoży 😅Nie odpuszczę mu bo po cesarce będę się bronić rękoma i nogami żeby poród był naturalny. To była trauma straszna. Zarazili mnie gronkowcem i rana pękła na 5 cm. Chodziłam cały miesiąc na jej czyszczenie. Dostawałam antybiotyk i nie mogłam karmić młodego piersią. A mleka mialam jak dla całego szpitala... Masakra...
 
reklama
Laski, macie pomysł na obiad od którego nie będzie mnie mulić? No jak w pierwszej ciąży muliło mnie na wieczór tak teraz do 15-16 mam ochotę rzygać.. niestety tego nie robię, bo może by ulżyło. Wczoraj robiłam myślę neutralny obiad na szybko i mnie muliło, a dziś muli mnie bardziej i pomysłu na obiad brak :/
 
Do góry