reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Nie robię. Robię jedynie pappa bo mój lekarz zaleca.
Cześć Dziewczyny,
mam na imię Ewelina, jestem z okolic Krakowa, mam 31 lat, to moja pierwsza ciąża. Obecnie 13 t. Niedawno byłam na podstawowych badaniach prenatalnych, wyniki prawidłowe. Jednak dalej się martwię...
Chciałam się Was poradzić.
Czy Wy przy podobnych wynikach robicie badania dodatkowe NIFTY? Tak dla siebie.
Pozdrawiam serdecznie :)Zobacz załącznik 1351638Zobacz załącznik 1351639
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
mam na imię Ewelina, jestem z okolic Krakowa, mam 31 lat, to moja pierwsza ciąża. Obecnie 13 t. Niedawno byłam na podstawowych badaniach prenatalnych, wyniki prawidłowe. Jednak dalej się martwię...
Chciałam się Was poradzić.
Czy Wy przy podobnych wynikach robicie badania dodatkowe NIFTY? Tak dla siebie.
Pozdrawiam serdecznie :)Zobacz załącznik 1351638Zobacz załącznik 1351639
Przy takich wynikach nie robiłabym nic więcej, masz tak niskie ryzyko, że moim zdaniem nie warto
 
Cześć Dziewczyny,
mam na imię Ewelina, jestem z okolic Krakowa, mam 31 lat, to moja pierwsza ciąża. Obecnie 13 t. Niedawno byłam na podstawowych badaniach prenatalnych, wyniki prawidłowe. Jednak dalej się martwię...
Chciałam się Was poradzić.
Czy Wy przy podobnych wynikach robicie badania dodatkowe NIFTY? Tak dla siebie.
Pozdrawiam serdecznie :)Zobacz załącznik 1351638Zobacz załącznik 1351639
Hej, ja robiłam Sanco przed tymi z usg. USG mam podobne ryzyko wyjściowe i później skorygowane. Nawet troszkę gorzej u mnie trisomia 18, ale Sanco twierdzi, że zdrowa dziewczynka. Ja się cieszę, że zrobiłam ale to już musisz sama ocenić czy będziesz się cały czas zastanawiać czy jednak jesteś spokojna po tych wynikach.
 
Dziewczyny, wysłałam ponownie listę. Widzę, że Ania była ostatnio on-line. Poszła z mojej strony wiadomość:
„Aniu, przypominam się z prośbą o dodanie dziewczyn:
@Ann91
@izabela.keska@vp.pl
@antonina88 https://www.babyboom.pl/forum/members/antonina88.209079/pl
@Domciaaaa
@wikoosia
Jeśliby była możliwość dodania szybko dziewczyn to będę wdzięczna, zaczęły się pierwsze wizyty 11-13 tydzień i brakuje im bardzo grupy zamkniętej.”

Ja naprawdę nie mam mocy sprawczej i jak same widziałyście byłam pominięta.
bardzo dziekujemy Ci kochana ze o nas walczysz 😘😘😘 dziewczyny jak u Was? Odezwala sie Ania? Ja zostalam dodana?
 
Czesc dziewczyny, dolaczam bardzo pozno ale dopiero dzisiaj lekarz zalozyl mi karte ciazy a jestem w 9t5d. O ciaze staralismy sie dlugo wiec dalej troche do mnie nie dociera, ze to sie dzieje naprawde. Czy moge prosic o dodanie do grupy zamknietej?
 
Czesc dziewczyny, dolaczam bardzo pozno ale dopiero dzisiaj lekarz zalozyl mi karte ciazy a jestem w 9t5d. O ciaze staralismy sie dlugo wiec dalej troche do mnie nie dociera, ze to sie dzieje naprawde. Czy moge prosic o dodanie do grupy zamknietej?
Hej u mnie te 9 t 5 d wczoraj pierwsza wizyta dopiero ( przyczyny niestety nie zależne ode mnie),nie dostałam karty ciąży... Dziwny lekarz, prośba o dołączenie do gr. zamkniętej
 
Hej u mnie te 9 t 5 d wczoraj pierwsza wizyta dopiero ( przyczyny niestety nie zależne ode mnie),nie dostałam karty ciąży... Dziwny lekarz, prośba o dołączenie do gr. zamkniętej
U mnie to juz 3-cia wizyta byla ale moj lekarz prowadzacy na pierwszej powiedzial ze jestem zdecydowanie za wczesniej (jakos w 5-tym tygodniu poszlam), a na drugiej stwierdzil, ze jak bedzie ok do dzisiaj do dopiero teraz zakladamy karte ciazy.
 
reklama
Do góry