reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

A jeśli od razu stawiasz na MM to co z Twoim mlekiem? Bierze się coś na zatrzymanie laktacji czy może samo przestaje? Czy piersi wtedy ‚nie wybuchną?’ Zastoje itp. ?

Nie wiem jak będzie teraz, ale w pierwszej ciąży poprostu nie miałam pokarmu, było go dosłownie krople więc i samo się zatrzymało, ale są leki na zatrzymanie laktacji, a w między czasie nadmiar się ściąga żeby nie narobić sobie gorszej tragedii..
 
reklama
Ja odciagalam do uczucia ulgi i wylewalam, z czasem coraz mniej, udało się bez leku, choć dostałam od lekarza w razie w.
Nie wiem jak będzie teraz, ale w pierwszej ciąży poprostu nie miałam pokarmu, było go dosłownie krople więc i samo się zatrzymało, ale są leki na zatrzymanie laktacji, a w między czasie nadmiar się ściąga żeby nie narobić sobie gorszej tragedii..
 
Ktoś pisał że widzi już zamknięte forum ale jeszcze z brakiem dostępu.. Ja ( może blondynka [emoji23] ) nie widzę.[emoji1745] Czy ktoś używający aplikacji widzi ? I mnie pokieruje wgl gdzie szukać ..[emoji1751]
 
Ktoś pisał że widzi już zamknięte forum ale jeszcze z brakiem dostępu.. Ja ( może blondynka [emoji23] ) nie widzę.[emoji1745] Czy ktoś używający aplikacji widzi ? I mnie pokieruje wgl gdzie szukać ..[emoji1751]
Forum zamknięte jest utworzone, ale dostęp będzie dopiero koło godziny 12. Ja też go nie widzę 😉
 
Może. Ostatnio mój lekarz powiedział, że jak Zawiszę acard kobiecie, która plami, to ona nigdy nie przestanie plamić

Jął masz mozliwosc pokaz się jutro lekarzowi. Acard może powodować plamienia. Mi odstawił przez krwawienie.

Ja jak plamiłam to też brałam ale jak już się pojawiła krew i ciekło ze mnie to kazali odstawić acard na tydzień. Nie wiem czy to coś dało ale krwawienia i plamienia ustały, zostało tylko od czasu do czasu brązowe nitki.
 
Dziś mam wizytę na 16 i już się nie mogę doczekać a z drugiej strony bardzo się denerwuję i boję czy wszystko jest dobrze 😬 w nocy byłam bardzo niespokojna i się kręciłam. Zaraz zbieram się z mężem na zakupy, potem obiad, depilacja i prysznic to trochę zajmę głowę.
 
Też mam wizytę równo na 16 [emoji3526] jeżeli syn wstanie to jedziemy cała trójka zobaczyć co słychać [emoji3526]
Dziś mam wizytę na 16 i już się nie mogę doczekać a z drugiej strony bardzo się denerwuję i boję czy wszystko jest dobrze [emoji51] w nocy byłam bardzo niespokojna i się kręciłam. Zaraz zbieram się z mężem na zakupy, potem obiad, depilacja i prysznic to trochę zajmę głowę.
 
reklama
Dziś mam wizytę na 16 i już się nie mogę doczekać a z drugiej strony bardzo się denerwuję i boję czy wszystko jest dobrze 😬 w nocy byłam bardzo niespokojna i się kręciłam. Zaraz zbieram się z mężem na zakupy, potem obiad, depilacja i prysznic to trochę zajmę głowę.
Też w nocy miałam niespokojny sen, niby cały czas jestem pozytywnie nastawiona i się nie stresuję, ale ta nocka przed wizytą dała się we znaki 🥴 Ale i tak bardzo się cieszę, że dzisiaj idę i jestem bardzo podekscytowana. Zobaczę moje maleństwo 😍
 
Do góry