reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
A ja na rozluźnienie atmosfery tylko powiem, że przekazaliśmy dzisiaj radosną nowinę teściom :) Ależ byli zadowoleni ! To było takie mega miłe i radosne wydarzenie. Jeszcze tylko moi rodzice za dwa dni, a Ci będą pierwszy raz dziadkami to dla nich pewnie jeszcze większe wydarzenie.

Dobrej nocy wszystkim 🥰
Napisz jaka była ich reakcja. Jestem ciekawa
 
Hej dziewczyny! Nie jestem w stanie nadrabiać tak szybko produkujecie !
Byłam dziś na prenatalnych na NFZ ze skierowania wg lekarki wszystko prawidłowo i prawdopodobnie dziewczynka !
Jutro mam drugie prenatalne już prywatnie u dr Wiechecia (Kraków) to jest super specjalista wiec bardziej polegam na jego zdaniu i czekam z niecierpliwością ;)
Ktoś mi streści wcześniejsze strony ? Było już jakieś prenatalne ;)?
gratuluje :)
 
reklama
Ja tam zrozumiałam. Ja nie jestem jakas fanatyczką KP ani nie oceniam ludzi którzy karnia MM. Wiec jak mi się chce pomidora ze szklarni zima to go jem. Ale są ludzie którzy widza tylko naturę tylko KP tylko pomidor z naturalnych źródeł. Dla niektórych i tu chyba dla @Hanaśmietana karmienie MM jest zle sztuczne itd wiec Oki ile ludzi tyle opini. Sory za wtrącenie się w wymianę zdań:)
o matko nie:)
Karmiłam mm dwójkę dzieci , uważam tylko ze zawsze jest lepsze to co naturalne . Tyle. Nie neguje karmienia mm . Uważam tylko ze to każdego indywidualna sprawa czy i ile karmi. Ja osobiście widzę w tym sens i chyba nauka także. Ale rozumiem że ktoś nie lubi, nie chce i upiera się przy swoim zdaniu. Jego sprawa. Wyraziłam swoją opinię na temat KP ale nie mam zamiaru narzucać jej innym:)
 
Do góry