reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny! Nie jestem w stanie nadrabiać tak szybko produkujecie !
Byłam dziś na prenatalnych na NFZ ze skierowania wg lekarki wszystko prawidłowo i prawdopodobnie dziewczynka !
Jutro mam drugie prenatalne już prywatnie u dr Wiechecia (Kraków) to jest super specjalista wiec bardziej polegam na jego zdaniu i czekam z niecierpliwością ;)
Ktoś mi streści wcześniejsze strony ? Było już jakieś prenatalne ;)?
Jesteś z Krakowa? 🙂
 
Tak tutaj widzę ciagle sprzeczki najpierw co można pisać co nie bo ktoś się boi, potem szczepienie, piwo 0%, karmienie … Ja wiem ze jest tutaj z 30 dziewczyn w ciąży i hormony nam biją ale dziewczyny trochę zrozumienia. Nikt nie pisze nic żeby dokuczyć drugiej. Piszemy swoje zdanie swoje przeżycia. Nie szukajmy dziury w całym i tego ze ktoś chciał nam zrobić uszczypliwość. Każdy ma swoje zdanie i nie starajmy się przekonywać. Bo to się nie uda a zaraz kłótnie aie zaczną. Jescze tylko nie było tematu SN i cc i ze z cc to nie matki :) Ktoś karmi 4 lata inny wogole i ma takie prawo. Nie oceniajmy się.
Ile kobiet tyle opini I wiem że nie raz będzie jeszcze taka akcja przeszlam to już. Musimy szanować zdanie każdej. Z tamtego forum odeszłam po akcji jak jedna mama która KP 2 lata zebrala się z kilkoma inny i strasznie pojezdzaly te matki nie KP. Każda z nas będzie najlepsza matka dla swojego dziecka. I szczeze jak tu przeczytam ze WHO cos poleca to się chyba przewrócę. Tam raz dziennie był taki wpis. Ja jestem zdania ze matka mojego dziecka jestem ja a nie WHO i szczeze w poważaniu mam co oni polecają robie jak uważam za stosowne ja
 
Każda z nas jest inna, każda może mieć swoje racje na temat KP a druga na temat MM. Uważam, że żadna z nas nie robi nic złego i nie powinnyśmy się oceniać. Jedna nie karmi wcale KP bo nie może ( a bardzo chce ) a druga na odwrót. Ja przy pierwszym bardzo chciałam i co z tego ? Jedyne co zrobiłam to męczyłam się w bólu z laktatorem żeby chociaż trochę moje się napiła ( bo też słyszałam jak tak można, że to najlepsze dla dziecka ) miałam tego niewiele, a myślalam że przy dorodnych piersiach i wg mnie idealnych sutkach będzie to proste. A teraz ? Stawiam odrazu na MM. Jeżeli natura pozwoli karmić, super ale nie będę kropelek ściągała i siebie oraz dziecka męczyła..
Dodam że córka na MM i bardzo zadko choruje .. jedyną jej chorobę jaka pamiętam to bostonka jak była malutka. A teraz niewielkie przeziębienia, nawet gdy z mężem mieliśmy covid to ona nic..
A jeśli od razu stawiasz na MM to co z Twoim mlekiem? Bierze się coś na zatrzymanie laktacji czy może samo przestaje? Czy piersi wtedy ‚nie wybuchną?’ Zastoje itp. ?
 
A ja na rozluźnienie atmosfery tylko powiem, że przekazaliśmy dzisiaj radosną nowinę teściom :) Ależ byli zadowoleni ! To było takie mega miłe i radosne wydarzenie. Jeszcze tylko moi rodzice za dwa dni, a Ci będą pierwszy raz dziadkami to dla nich pewnie jeszcze większe wydarzenie.

Dobrej nocy wszystkim 🥰
 
A ja na rozluźnienie atmosfery tylko powiem, że przekazaliśmy dzisiaj radosną nowinę teściom :) Ależ byli zadowoleni ! To było takie mega miłe i radosne wydarzenie. Jeszcze tylko moi rodzice za dwa dni, a Ci będą pierwszy raz dziadkami to dla nich pewnie jeszcze większe wydarzenie.

Dobrej nocy wszystkim 🥰
Ja dziś byłam u fryzjerki i ot tak rzuciłam o ciąży, a ona podskoczyła i mnie przytuliła 😁 a byłam u niej drugi raz 😁

Szok
 
reklama
A ja na rozluźnienie atmosfery tylko powiem, że przekazaliśmy dzisiaj radosną nowinę teściom :) Ależ byli zadowoleni ! To było takie mega miłe i radosne wydarzenie. Jeszcze tylko moi rodzice za dwa dni, a Ci będą pierwszy raz dziadkami to dla nich pewnie jeszcze większe wydarzenie.

Dobrej nocy wszystkim 🥰
Super :) My ogłosimy w święta tez. Nie mogę się doczekać.
 
Do góry