reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Hej dziewczynki, miłego i spokojnego dnia wszystkim!
Dzisiaj też mam wizytę o 11.20. Trochę się stresuję, bo z jakiegoś powodu wyszły mi erytorycy w moczu ;/
Kurde za każdym razem coś, jak nie kolposkopia i słaba cytologia, to leukocyty w moczu a teraz to ;/
załamać się można.
Trzymajcie kciuki! Też idę po zwolnienie dziś. Jak myślicie na ile wystawiają?
To zależy co ile masz chodzić na wizyty (2-3 tygodnie). Przynajmniej u mnie tak było wcześniej i teraz też tak jest. Co prawda aktualne zwolnienie mam nieco dłuższe ze względu na zamknięty gabinet, ale potem mniej więcej wizyty będą co ok. 3 tygodnie.
 
reklama
To zależy co ile masz chodzić na wizyty (2-3 tygodnie). Przynajmniej u mnie tak było wcześniej i teraz też tak jest. Co prawda aktualne zwolnienie mam nieco dłuższe ze względu na zamknięty gabinet, ale potem mniej więcej wizyty będą co ok. 3 tygodnie.
no właśnie co 4 i się zastanawiam. No nic, zobaczymy. dzięki! :)
 
Mnie po czosnku, nawet w mixie przypraw strasznie mdli.... [emoji1785]
Ja to tak na siłę biorę 😅 bardziej nie mogę ruszyć też popularnej saszetki na przeziębienie, bo malina plus czosnek to by było samobójstwo 😂 od picia mnie bardziej odrzuca a tak to jem kanapkę z czosnkiem i miodem i popijam mlekiem
 
Ale co ma do tego rozum? Jezeli ktoś pije piwo 0.0 czy wino bezalkoholowe to nie ma w tym niczego złego. Nie popadajmy w skrajnosci, że w ciąży mamy jeść tylko warzywa i owoce i pić sama wode. Nie popieram picia alkoholu, nawet 0,5 %, ale gdy napój faktycznie nie zawiera alkoholu to nie widzę przeciwwskazań.
Każda ma swoj rozum :)
 
Hej dziewczynki, miłego i spokojnego dnia wszystkim!
Dzisiaj też mam wizytę o 11.20. Trochę się stresuję, bo z jakiegoś powodu wyszły mi erytorycy w moczu ;/
Kurde za każdym razem coś, jak nie kolposkopia i słaba cytologia, to leukocyty w moczu a teraz to ;/
załamać się można.
Trzymajcie kciuki! Też idę po zwolnienie dziś. Jak myślicie na ile wystawiają?
Ja dostałam do terminu kolejnej wizyty
 
reklama
Dostawalam zwolnienia do terminu kolejnej wizyty więc na 3tygodnie.
Hej dziewczynki, miłego i spokojnego dnia wszystkim!
Dzisiaj też mam wizytę o 11.20. Trochę się stresuję, bo z jakiegoś powodu wyszły mi erytorycy w moczu ;/
Kurde za każdym razem coś, jak nie kolposkopia i słaba cytologia, to leukocyty w moczu a teraz to ;/
załamać się można.
Trzymajcie kciuki! Też idę po zwolnienie dziś. Jak myślicie na ile wystawiają?
 
Do góry