reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ponoć im później tym więcej przeciwciał przekazuje się dziecku - nie wiem ile a tym prawdy, ale nie zaszkodzi się tego trzymać [emoji6] ginekolog, który prowadził mi ciążę z synem apropo trzeciej dawki na covid dał mi radę aby zbadać poziom przeciwciał - jak jest powyżej 300 to można czekać że szczepieniem, jak jest poniżej to szczepić od razu po organogenezie.
Jak ponawiam pytanie, to sorry [emoji51] ale nie wchodziłam od wczoraj i nie nadrobię [emoji6] Dlaczego bliżej końca drugie trymestru? Mam teraz 12+5, a już mnie pali kiedy będę mogła doszczepic się [emoji848] 3 dawke planowałam jakoś w styczniu, zaraz po 15 t.c., no i tak trochę zaczęłam zastanawiać się dlaczego chcesz akurat pod koniec 2 trymestru.
 
Ponoć im później tym więcej przeciwciał przekazuje się dziecku - nie wiem ile a tym prawdy, ale nie zaszkodzi się tego trzymać [emoji6] ginekolog, który prowadził mi ciążę z synem apropo trzeciej dawki na covid dał mi radę aby zbadać poziom przeciwciał - jak jest powyżej 300 to można czekać że szczepieniem, jak jest poniżej to szczepić od razu po organogenezie.
Ok. Teraz to chyba też zbadam przeciwciała 🤭 Miałam nastawienie, że jak bedzie można to idę od razu, w 15 t.c. będę 7 miesiecy po 2 dawce.. 🙄 Z grypa tez będziesz czekać, bo już właściwie wchodzimy w sezon?
 
Tak przy pierwszej córce nawet położna polecała jakby co to jezzcze kupował w saszetkach slod jeczmenny i jadłam z jogurtem
Nazywało się to Folmatiker - czy jakoś w ten deseń.. nie moglam już na to patrzeć 😅 ale fakt faktem, slod jeczmienny + laktator co 2 h i po zapaleniu piersi (z antybiotykiem i gorączka 40 st przez 3 dni) rozbujałam tak laktacje, że później nie moglam poradzić sobie z nadmiarem mleka i zastojami 🙈
 
Nazywało się to Folmatiker - czy jakoś w ten deseń.. nie moglam już na to patrzeć 😅 ale fakt faktem, slod jeczmienny + laktator co 2 h i po zapaleniu piersi (z antybiotykiem i gorączka 40 st przez 3 dni) rozbujałam tak laktacje, że później nie moglam poradzić sobie z nadmiarem mleka i zastojami 🙈
Ja teraz będę musiała elektryczny kupić bo wtedy ręczny mialam to tragedia teraz będę mądrzejsza. Zresztą wiele rzeczy zrobię inaczej
 
reklama
Z takich "zakazanych" rzeczy to ja na początku ciąży wypiłam piwo bezalkoholowe, a później się zorientowałam że ma 0,5% 😂
Trzeba na to patrzeć, bo można przez przypadek wypić jak ja!
Wczoraj znajomi byli w odwiedziny i pili piwka, a dla mnie mieli bezalkoholowe tylko że znowu 0,5% wypiłam tylko kilka łyków 😂
Jakoś w ogóle nie mam smaka na piwo, chociaż kiedyś piłam jako kierowca te bezalki.
A jak jest u Was pijecie tylko 0.00% czy te 0.5% też?
Ja przed ciąża piłam te 0 desperadosy i lechy. Teraz mi się pozmieniało i nie mam chęci na to 🙈
 
Do góry