reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny a ja od kilku dni ból brzucha i to taki który znam - nerki.. Erytrocyty w moczu. Lekarz zalecił urosept jakieś tabletki ziołowe choć wiem ze u mnie bez antybiotyku może być ciężko, zazwyczaj przy nerkach dostaje temeratury. Trzymajcie kciuki aby tym razem było inaczej i żeby te ziołowe tabletki mi pomogły 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
 
Z takich "zakazanych" rzeczy to ja na początku ciąży wypiłam piwo bezalkoholowe, a później się zorientowałam że ma 0,5% 😂
Trzeba na to patrzeć, bo można przez przypadek wypić jak ja!
Wczoraj znajomi byli w odwiedziny i pili piwka, a dla mnie mieli bezalkoholowe tylko że znowu 0,5% wypiłam tylko kilka łyków 😂
Jakoś w ogóle nie mam smaka na piwo, chociaż kiedyś piłam jako kierowca te bezalki.
A jak jest u Was pijecie tylko 0.00% czy te 0.5% też?
Ja nie pije piwa w ciąży nawet 0%. Niektóre 0% maja śladowe ilości alkoholu. Dziewczyny w ciąży to sok wyciskany - witaminki a nie piwo :) gaz i cukier
 
Ja nie pije piwa w ciąży nawet 0%. Niektóre 0% maja śladowe ilości alkoholu. Dziewczyny w ciąży to sok wyciskany - witaminki a nie piwo :) gaz i cukier
Ja codziennie pije sok wyciskany 🙂 z warzyw i owoców! Super mi to wchodzi!
a na piwo i kawę też nie mam wcale ochoty. Niesamowite jak nasz organizm działa i sam wie co dla niego najlepsze!
 
Dziewczyny, a łosoś wędzony? Można czy nie? Bo już słyszałam tyle opinii, że sama nie wiem w co wierzyć
A ja znowu odpowiem „to zależy”. Mój ginekolog mówił w pierwszej ciąży, że taki znowu kupiony w sklepie raz na jakiś czas nie zaszkodzi.

Dziewczyny, mam problem z glukozą na czczo. Czy któraś z Was ma pomysł co zrobić. Boję się, że będzie czekać na mnie insulina :(
 
Tez miałam katar i zatkany nos od początku ciąży przez jakieś 5 tygodni. Kupiłam nawilżacz powietrza, herbatka z sokiem z czarnego bzu i teraz jest Ok. Więc taki niby ciazowy katar ale wyleczony 😂
 
reklama
Tak, ale blizej koca drugiego trymestru, na krztusiec też i prawdopodobnie 3 dawkę covid.
Jak ponawiam pytanie, to sorry 😬 ale nie wchodziłam od wczoraj i nie nadrobię 😉 Dlaczego bliżej końca drugie trymestru? Mam teraz 12+5, a już mnie pali kiedy będę mogła doszczepic się 🤔 3 dawke planowałam jakoś w styczniu, zaraz po 15 t.c., no i tak trochę zaczęłam zastanawiać się dlaczego chcesz akurat pod koniec 2 trymestru.
 
Do góry