reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

Załączniki

  • 37d5eb07-c2a2-4563-beba-febf1461b333.jpg
    37d5eb07-c2a2-4563-beba-febf1461b333.jpg
    37,3 KB · Wyświetleń: 109
reklama
sorry za brudne lustro to przed porzadkami 🤣🤣🤣
Łooooo :D 😍❤️ to u mnie w ogóle w tej sytuacji nie widać. Ja wyglądam jakbym więcej kotleta zjadła. Co prawda ja nie z tych najszczuplejszych, bmi na granicy ale na brzuchu więcej niż na nogach właśnie przez insulinooporoność z którą się zmagam, ale no dalej u mnie prawie nic nie widać. W stroju kąpielowym widziałam, że coś tam jest ale osoba postronna raczej by powiedziała, że podjadłam przed świętami :p
 
W Polsce wszystkie tego typu rzeczy są z mleka.pasteryzowanego, sery pleśniowe też. Jedynie wyrobu regionalne czy kupione na jakimś bazarku mogą być z niepasteryzowanego więc na to uważać musimy.
Też tak czytałam.
Podobno wyroby z niepasteryzowanego mleka nie są dopuszczone do sprzedaży w UE.
Poza regionalnymi produktami oczywiście.
Tak że spokojnie. 🙂
 
Dziewczyny pomóżcie, zjadłam na śniadanie i teraz na kanapkę twaróg poltlusty z mlekovity. Patrzę na opakowanie A tam skład:mleko. Nie pisze że pasteryzowane. Jestem zalamana czy może coś stać się złego? Czy zrobić może badanie na listrioze?
Jaka data ważności? Obstawiam na 99% że pasteryzowane. Produkty niepasteryzowane to przeważnie takie regionalne sprzedawane na bazarach np jakiś eko potraw itd. W sklepie nie uświadczysz produktów z mleka niepasteryzowanego z uwagi na regulacje prawne.
 
reklama
Do góry