reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny, a ja od wczoraj wariuje, czuje że coś jest nie tak :( dodatkowo mam kłucie w podbrzuszu jakieś dziwne, wcześniej tak nie miałam. Idę jutro na 10.40 na USG żeby sprawdzić czy wszystko ok, dla własnego spokoju. Ale bardzo się boje :(
 
Hej dziewczyny, a ja od wczoraj wariuje, czuje że coś jest nie tak :( dodatkowo mam kłucie w podbrzuszu jakieś dziwne, wcześniej tak nie miałam. Idę jutro na 10.40 na USG żeby sprawdzić czy wszystko ok, dla własnego spokoju. Ale bardzo się boje :(
trzymam kciuki żeby było dobrze, jak mawia moja ginekolog , lepiej trzy razy spanikować niż raz przegapić.
A kłucia w podbrzuszu, w pochwie i w pachwinach to na tym etapie standard. Może nic groźnego się nie dzieje, bądź dobrej myśli :*
 
Ooo fajnie może pokażesz? Utnij głowę na zdjęciu czy coś 😀

Jasne, to macie dwa zdjęcia mojego brzuszka, jedno z naszej amatorskiej sesji, a drugie tak po prostu zrobiłam z zachwytu jak już urosło 🤣 Dzisiaj u nas 12+1.
 

Załączniki

  • f682376d-f793-4427-917c-90c4fede400c.jpg
    f682376d-f793-4427-917c-90c4fede400c.jpg
    57,1 KB · Wyświetleń: 114
  • 906b6e71-7159-4ece-9f99-acfc8bae4500.jpg
    906b6e71-7159-4ece-9f99-acfc8bae4500.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 113
Jasne, to macie dwa zdjęcia mojego brzuszka, jedno z naszej amatorskiej sesji, a drugie tak po prostu zrobiłam z zachwytu jak już urosło 🤣 Dzisiaj u nas 12+1.
no nieźle...ja w pierwszej ciąży to dopiero mialam taki brzuszek kolo 16tc chyba 🤭 teraz u mnie niby coś widać (zdaniem szwagierki), ale duzo pewnie tez robią pozostałości po poprzedniej ciąży (chociaż do grubszych nie należę 😂)

A ja pojeździłam po biedronkach w poszukiwaniu szczoteczek elektrycznych oral b dla dzieci, bo ostatni dzien promki 2+1 na oral b i na szczęście znalazlam 3 w jednym sklepie. Prezent dla chrzesniaka i siostry mam ogarnięty dzieki temu, a i moj synek skorzystal i ma teraz nową szczoteczkę 🤭

No ale po tym maratonie to lędźwia sie odzywaja
 
reklama
Do góry