reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
A próbowałyście wypić sobie taką świerzà szklankę cocacoli gazowanej ? Mnie przy jelitówkach tylko to pomaga, ja wiem że wasze dolegliwości to nie jelitówka. Ja zaraz na początku 6t przez 2dni bardzo się męczyłam z nudnościami a wymiotywać nie umiałam więc nawet chciałam wymusić ale nic a nic. Po coli jak ręką odjął przeszło dosłownie momentalnie.
Ja wiem że cola niezdrowa ale nie na darmo polewają nią zardzewiałe śruby żeby puściły i czasami nawet lekarz jak jest odważny to śmiało powie żeby się jej napić.
Moj odważny powiedział że jak kawy nie mogę pic ro zebym cole na bol głowy piła
 
Dzisiaj ma mnie odwiedzić przyjaciółka tylko, ze ja mam tak ze boje się rozmawiać nawet z bliskimi ze wychodzę na wariatkę ze ciagle wymyślam sobie problemy bo nie raz to szlyszalam tylko nikt nie wie co mam w głowie i jak się czuje
Mania - terapia, idz na terapię. Nawet codzienne usg nic Ci nie da, bo lęk szuka ujścia i aktualnie będzie to strach o ciążę, ale jak nie to to ulokuje się w czyms innym. Musisz sięgnąć głębiej w siebie.
 
reklama
Mam wyniki bety - rośnie - mało bo mało ale rośnie. Trzymam się ze później już Tak gwałtownie nie rośnie ... pierwszy wynik 34 224 a dziś 36 570... co sądzicie ? 47 h różnica
Zastanawiam się czy nie powinnaś iść do całkiem innego lekarza może za słaby sprzęt mają. Przy słabym sprzęcie i 10 lekarzy nic specjalnego nie zobaczy
 
Do góry