reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dzisiaj ma mnie odwiedzić przyjaciółka tylko, ze ja mam tak ze boje się rozmawiać nawet z bliskimi ze wychodzę na wariatkę ze ciagle wymyślam sobie problemy bo nie raz to szlyszalam tylko nikt nie wie co mam w głowie i jak się czuje
Mi tydzień temu we wtorek przez pół godziny jedna z moich dwóch lekarek tłukła do głowy że mam zmienić nastawienie bo jej się wygadałam co na wątrobie leży. Po tym przemyślałam co nieco i nabrałam podejścia żeby cieszyć się każdym dniem ciąży bo to tak szybko minie, a zamartwianie nic nie da. Niestety po postach o martwych ciążach coś we mnie pękło i znów muszę się z tym uporać. Właśnie wisiałam na telefonie z koleżanką i trochę mi lepiej. Trochę pogadałam o ciąży, trochę o dupie marynie i ciut jest lepiej.
 
Mi tydzień temu we wtorek przez pół godziny jedna z moich dwóch lekarek tłukła do głowy że mam zmienić nastawienie bo jej się wygadałam co na wątrobie leży. Po tym przemyślałam co nieco i nabrałam podejścia żeby cieszyć się każdym dniem ciąży bo to tak szybko minie, a zamartwianie nic nie da. Niestety po postach o martwych ciążach coś we mnie pękło i znów muszę się z tym uporać. Właśnie wisiałam na telefonie z koleżanką i trochę mi lepiej. Trochę pogadałam o ciąży, trochę o dupie marynie i ciut jest lepiej.
Autora sle zobacz wszystkie się boja i strasza a po wizytach wszystko jest Ok! To najważniejsze. To tylko nasza chora psychika. Ja tez dziś na usg wszystko dobrze. Następna za trzy tygodnie. Zamiast się uspokoić to nadal wymyślam 🙄 mam sama się ie dosyć.
U ciebie wsystsko będzie dobrze. Już niedługo
Wizyta.
 
To jest jakiś durny blog antyszcepionkowy. Nie traktujmy tego jak rzetelne źródło informacji [emoji86][emoji85]
A TVN to rzetelne źródło ? Temat szczepień był już tu poruszany, każdy kto chciał to wypowiedział się co o tym myśli więc proponuję nie poruszać tego tematu na grupie ani nie podrzucać linków, jest na babyboom dużo wątków o szczepieniach więc tam można się wymieniać spostrzeżeniami na temat szczepień. Wszystkie zaszłyśmy w ciążę w trudnym okresie i zamiast się teraz "przepychać" powinnyśmy się wspierać i cieszyć się tym że rośnie w nas nowe życie i nasze dzieciaczki się rozwijają.
 
reklama
A TVN to rzetelne źródło ? Temat szczepień był już tu poruszany, każdy kto chciał to wypowiedział się co o tym myśli więc proponuję nie poruszać tego tematu na grupie ani nie podrzucać linków, jest na babyboom dużo wątków o szczepieniach więc tam można się wymieniać spostrzeżeniami na temat szczepień. Wszystkie zaszłyśmy w ciążę w trudnym okresie i zamiast się teraz "przepychać" powinnyśmy się wspierać i cieszyć się tym że rośnie w nas nowe życie i nasze dzieciaczki się rozwijają.
Też jestem za tym, żeby ten temat traktować jako temat zakończony , taki temat tabu.
Niech sobie jeden jest za tvp a drugi za tvn, jeden niech jest wielkim zwolennikiem szczepienia siebie i dzieci a drugi niech sobie jest anty-anty , ale te tematy niech każdy zostawi dla siebie bo to są tematy z kategorii polityki- zaraz się zaczną takie spiny że się zrobi strasznie nieprzyjemnie.
 
Do góry