reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

A ja się jakoś uspokoiłam..... może słowa lekarza, że ten najgorszy okres z największym ryzykiem za mną spowodowały że odetchnęłam i zaczęłam wierzyć że wszystko jest dobrze!
Zresztą czuję codziennie jak mi się macica rozszerza, jak od środka tam się pcha i naciska! Boli, ale mnie uspokaja :D
A mnie wlasnie bolalo, dzisiaj nic. Oszalec idzie.
 
reklama
Tez takie mam…
Ja takie mam. Nie są codziennie ale są
Dzisiaj właśnie coś takiego mam. A biore luteinę ppdjęzykową.

Edit. U mnie to przeszło w standardowe plamienie
...
emoji2358.png
Hmm… Na papierze sa jakby mleko rozcienczone woda, ale widze, ze na bieliznie po jakims czasie robia sie wlasnie zoltawe. Mowilam o tym na poniedzialkowej wizycie to lekarz mowi, ze zauwazyl ze mam duzo i ze to jest prawidlowe 🤷🏼‍♀️
Tak, to nie jest objaw niczego niepokojącego ;)
Dzięki!! Uspokoiłam się 👍☺️ A wizyta dopiero za tydz wiec wolałam podpytać Was :)
 
Też miałam w pierwszej ciąży ok a teraz jednak muszę polubić się z glukometrem (chociaż nie wiem czy się da [emoji849]). Myślę że rano jak zrobisz badania to na wieczór powinny być wyniki. Glukoza to 2-3 godziny i wynik jest. Zadzwoń może upewnij się w ośrodku zdrowia.
Dziewczyny ja to chyba jestem jakaś pechowa [emoji28] odebrałam wyniki z krwi, przeglądam i nigdzie nie mogę znaleźć wyniku glukozy, więc jadę do ośrodka a pielęgniarka mówi, że nie było na zleceniu, a przecież to ona spisywała jakie miałam zlecone badania a tam glukoza jest. Mówię no trudno, każdy mógł przeoczyć, także muszę iść jeszcze raz na pobranie, tyle że u nas pobierają tylko we wtorki a w środę mam wizytę rano i raczej wyniku nie będzie. Pomyślałam, że napewno lekarz znów zleci jakieś wyniki, więc może zrobię wszystko razem? Czy ta glukoza jest taka ważna? W pierwszej ciąży miałam ją zawsze ok. Czy jechać do miasta i zrobić szybciej na tą wizytę? Pomóżcie [emoji1]
 
Zamiast się stresować to się ciesz chwilą bez bólu, pewnie jutro już wróci :D
a może po prostu zmniejszają Ci się objawy i jesteś tą szczęściarą, że tak szybko!
mnie zdecydowanie mniej/rzadziej boli niż 2-3 tyg temu.
Wiesz co? Wole jak mnie boli… Wtedy az sie usmiecham to siebie jak maly psychol 😂😂
 
Ja to już mam dość siebie, zrobiłam nifty no i myślę będą wyniki powiem dziecia. Tak teraz znow myślę co jeżeli serduszko nie bije, że powiem po wizycie. Boże zwariować można. Mnie dziewczyny tak gniecie brzuch zaraz pod piersiami. Dół brzucha mam już bardziej wypukły ale też górę zaczyna wypychać. U was też? U mnie 11+2
u mnie góra brzucha zrobiła się właśnie bardziej wypukła i twarda jakby.
 
reklama
Do góry