reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Powracam z dobrymi wieściami [emoji3]
Z dzidziolem wszystko dobrze, serduszko pięknie bije. Niewiadomo skąd te plamienia. Wszystko na swoim miejscu. Dostałam duphaston i L4 do 10 stycznia. O pracy mogę zapomnieć. Jeszcze lekarz się zbulwersował, że pracuje w szpitalu, jak teraz covid, infekcje itd [emoji38]
A najlepsze jest to że dzisiaj byłam na nfz i chyba jednak zostanę przy nim. Zastanawia mnie to czemu jak byłam prywatnie w piątek nic nie Dostałam na te plamienia tylko ,,dobre słowo", a tutaj z marszu[emoji848]
Dziękuję za kciuki[emoji3059][emoji173]
Super wieści [emoji173]️
 
Dziewczyny spałam 2h potem popieklam pierniki dzieci teraz je ozdabiają ;p
Ja przeszłam 2 porody i oba bez komplikacji a teraz 3 ciąża i też się martwię o 1000 myśli na minutę ale też przeszłam dużo i to też pewnie ma wpływ na mysli ale co ma być to będzie nie mamy wpływu, teraz idę kawę się napic i odpocząć dobrego popołudnia 😊😊😊
 
Pytanie do dziewczyn które mają już dziecko ale urodzone przez cc. Planujecie drugie cc czy będziecie próbować naturalnie?
Ja niestety bardzo źle znioslam pierwszy poród cc (ale nie będę tu pisać o tym żeby nikogo nie straszyć). Bardzo chciałabym odrodzić naturalnie ale boję się że się nie uda. Mam jakieś wewnętrzne wrażenie że albo dzidzia znów się zaplacze w pępowinę albo nie będzie postępu albo blizna będzie za cienka. Totalnie nie wiem który szpital wybrać żeby wspierali mnie w naturalnym porodzie. Jakoś mnie tak dziś naszło myślenie.
Ja po cc, drugie muszę mieć cc (też wskazania).
 
Wg aplikacji 10+2, ale wgl ostatniego USG ciąża młodszą o 4 dni jak dobrze pamiętam.

Bo wiesz, ja własnie też mam 10+2 dzisiaj (wg USG ciąża starsza) i no własnie te dokuczliwe objawy mijają.. jednak zbliżamy się do drugiego trymestru więc można mieć tylko nadzieję, że będziemy się z dnia na dzień czuć co raz lepiej.
 
reklama
Musisz mieć ukończone 35 lat to fakt. A prywatnie nie chcesz zrobić? Zrób usg a jak coś wyjdzie niejasne to dorobisz pappa
USG zrobię napewno u siebie prywatnie a nad Pappa się zastanawiam. Moje podejście było takie...skoro lekarz dał mi skierowanie to zrobię ale jeżeli nie mogę to chyba Pappa odpuszczę.
 
Do góry