reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Wiecie co do tego udzielania się na forum . Każda z nas jest inna i czegoś innego oczekuje . Niestety nikomu nie da się dogodzić w 100%. Warto utworzyć forum zamknięte bo są tu dziewczyny które tego potrzebują bo może akurat nie mają się komu wygadać A tam będą się czuły swobodnie . Ja czasami po prostu mało pisze bo nie mam czasu . Mój mąż jest w domu tylko na wekend A ja z 2 dzieci sama i czasami po prostu nie mam kiedy napisać A jak już przychodzi wieczor i nadrabiam czytanie waszych postów i chce coś napisać to zasypiam z telefonem w reku😁
 
reklama
Dziewczyny nie ma co gdybać na temat pozycji snu, czas to zweryfikuje😂
W trzecim trymestrze w ciąży z synem nie brzuch był problemem tylko piersi😂😂
Co noc któraś przygniotłam i budziło mnie lozko zalane mlekiem😂😂😂bo już w ciąży miałam tyle siary😂😂😂
 
Przed chwilą przeczytałam Twój komentarz. Niestety odpisuje na raty bo nie działa mi odpowiadanie więcej niż jednej osobie na raz. Dla mnie forum zamknięte jest o wiele lepsze. Nie lubię pisać czegoś, co wiem, że np za 5 lat przeczyta Kasia z Poznania [emoji6] poza tym lubię wiedzieć z kim pisze - fajnie jest się bliżej poznać, skoro chcemy spędzić ze sobą przynajmniej kilka najbliższych miesięcy - a np moje forum zamknięte z ciąży z synem dalej istnieje [emoji6] oczywiście nikogo nie można zmuszać do aktywności czy do pisania o sobie - ale tak samo nie dla kazdwgo jest form zamknięte. Nie bierz tego do siebie. Pisałam ogólnie.
No i widzisz - o Kasi z Poznania za 5 lat nie pomyslalam 😃 I tutaj masz racje. Moze po prostu czas pokaze. Jesli nie ogarne zamknietego, to wroce tutaj. A nuz sie wkrece 🤷🏼‍♀️ Kobieta zmienna jest 😃
 
Ja biorę i boli mnie głowa, czuję się dziwnie. Poza tym mam byc w szpitalu do weekendu. Cieszę się że nie ma już krwawień, plamienia i z dzidzia już ok. Aczkolwiek chciałabym poleżeć w domu a tu do weekendu ehh. Lekarz nie tak prędko mnie wypuści. Powiedział że wyszłam i zaraz wróciłam tutaj. W domu maluch 1,5 roczku z babcią:( bliżej wieczora z tatą już ale jednak się chce do dziecka... W tamtym tyg we wtorek 7.12 przyszłam do szpitala ze skierowaniem na obserwację ciśnienia, lekarzowi się nie podobało i mnie wysłał. 3 dni. Oczywiście nic nie znaleźli, nie ma nadciśnienia,l. Jest stres, a raczej już nie ma, hamuję się jak mogę aby nie denerwować, niestety nie jest to takie proste. W piątek wyszłam przed południem a wieczorem plamienia i krawienie, sobota plamienia, niedziela coś w domu zrobiłam, przeszliśmy się spacerem na cmentarz wróciliśmy i ooo znów krwawienie. Przyjechałam na izbę i kazali zostać. Dobrze że chociaż dwa dni w domu byłam, zobaczyłam męża i synka. Leze i czytam, czas mi szybciej mija tutaj...
Przykro mi, że tak wyszło. Najważniejsze, żeby maluch w brzuchu był bezpieczny. Mam badzieje, że się wszystko unormuje i wrócisz do domu najszybciej jak to możliwe
 
Pewnie każdy jest inny :D mi się wydaje, że fajnie pisać o czymkolwiek jeżeli ktos chce, a nie tylko o ciąży :) też w sumie zamknięta grupa to nie jest żaden obowiązek czy coś, jak ktos woli tutaj zostać to też spoko :) nie zauważyłam pierdyliardu postów o dzieciach, tylko więcej może o objawach i ich zaniku, ponownym pojawieniu i też spoko
Zgadzam się w 100%. Przecież to, że powstanie grupa zamknięta nie oznacza, że to forum zniknie. Nikt przecież nie zabroni tu nikomu pisać tak samo jak nikt nie zabroni dziewczynom ktore mają na to ochotę przejsc na wątek zamknięty. Każdy jest inny i ma inne potrzeby, jedni lubią popisać o pierdołach dnia codziennego i dzięki temu się bardziej zintegrować, a inni nie lubią takich klimatów więc mogą zostać na ogolnym.
 
Przed chwilą przeczytałam Twój komentarz. Niestety odpisuje na raty bo nie działa mi odpowiadanie więcej niż jednej osobie na raz. Dla mnie forum zamknięte jest o wiele lepsze. Nie lubię pisać czegoś, co wiem, że np za 5 lat przeczyta Kasia z Poznania [emoji6] poza tym lubię wiedzieć z kim pisze - fajnie jest się bliżej poznać, skoro chcemy spędzić ze sobą przynajmniej kilka najbliższych miesięcy - a np moje forum zamknięte z ciąży z synem dalej istnieje [emoji6] oczywiście nikogo nie można zmuszać do aktywności czy do pisania o sobie - ale tak samo nie dla kazdwgo jest form zamknięte. Nie bierz tego do siebie. Pisałam ogólnie.
13 lat temu na forum tez zrobiłyśmy zamknięta grupe, poznaliśmy się bliżej a jak dzieci miały pół roku to spotkaliśmy się w srodku Polski całymi rodzinami:)
Z wieloma dziewczynami mam kontakt do tej pory:)
I nasze dzieci tez się znają:)
Poza tym po czasie na zamkniętej rozmawiałyśmy nie tylko o ciąży ale tez o problemach rodzinnych itp…
 
Ja biorę i boli mnie głowa, czuję się dziwnie. Poza tym mam byc w szpitalu do weekendu. Cieszę się że nie ma już krwawień, plamienia i z dzidzia już ok. Aczkolwiek chciałabym poleżeć w domu a tu do weekendu ehh. Lekarz nie tak prędko mnie wypuści. Powiedział że wyszłam i zaraz wróciłam tutaj. W domu maluch 1,5 roczku z babcią:( bliżej wieczora z tatą już ale jednak się chce do dziecka... W tamtym tyg we wtorek 7.12 przyszłam do szpitala ze skierowaniem na obserwację ciśnienia, lekarzowi się nie podobało i mnie wysłał. 3 dni. Oczywiście nic nie znaleźli, nie ma nadciśnienia,l. Jest stres, a raczej już nie ma, hamuję się jak mogę aby nie denerwować, niestety nie jest to takie proste. W piątek wyszłam przed południem a wieczorem plamienia i krawienie, sobota plamienia, niedziela coś w domu zrobiłam, przeszliśmy się spacerem na cmentarz wróciliśmy i ooo znów krwawienie. Przyjechałam na izbę i kazali zostać. Dobrze że chociaż dwa dni w domu byłam, zobaczyłam męża i synka. Leze i czytam, czas mi szybciej mija tutaj...
Najwqzniejsze ze fasolka bezpieczna…
Do weekendu to tylko kilka dni.
Trzymam mocno kciuki żebyś już do szpitala nie wracała…
 
U mnie chyba znowu nie wyjdzie ... marnie to widzę. Byłam na usg - lekarka wolała ordynatora bo dalej widoczność u mnie nijaka niby puls delikatny był- widziałam - ale coś jakby za wolno - lekarz nie znając mnie i przypadku stwierdził 6/7 tyg ale wg OM już powinnam być dalej .. No nic czekam na betę i zobaczę co ze mną dalej...
 
Chciałam podziękować którejś z Was, która wczoraj pisała o kawie Ince. Kupiłam sobie w sklepie i właśnie ją pije z łzami w oczach, bo jak byłam dzieckiem i jeździłam na wakacje do babci na wieś (taką prawdziwą wieś, bez łazienki) to babcia co rano robiła nam inke i kanapki z białym serem. Babci już dawno nie ma, a ja mam teraz ten smak 😭😭😭 dziękuję 😘
JA KUPILAM JABLKO Z CYNAMONEM BARDZO DOBRA :)
 
reklama
Do góry