reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Hej kochane, pytanko do tych co odstawily kawe, znalazlyscie jakis zamiennik? Jak sobie radzicie?
Ja dzis 9+6 i od tygodnia juz kawy nie daje rady wypic bo mdlosci sie nasilaja ale jak tu zyc i funkcjonowac?? Prosze poradzcie cos.

Milego dnia i tygodnia wszystkim Lipcoweczkom. Duzo zdrowia bo widze ze kilka dziewczyn choruje lub zle znosi, a tym ktorym objawy luzuja tez wiecej luzu i wiary ze z bejbikiem nic zlego sie nie dzieje!

Jesli sa jakies wizytowki dzisiaj to prosimy i swieze info z brzuszkow 🤗
Ja piję Inkę zwykłą i karmelową. Pycha. Polecam 🤗
 
Cześć dziewczyny! Ja już po wizycie dostałam zastrzyk i jakieś leki przeciwwymiotne jak nie pomoże to mam skierowanie do szpitala - mam jutro napisać mojej pani doktor jak się czuje [emoji30] A z maluchem wszystko w porządku rośnie sobie dzielnie [emoji56]

Miłego dnia! [emoji3587]
Mam nadzieję że leki zadziałają i obejdzie się bez szpitala. Ściskam 🤗
 
Hej kochane, pytanko do tych co odstawily kawe, znalazlyscie jakis zamiennik? Jak sobie radzicie?
Ja dzis 9+6 i od tygodnia juz kawy nie daje rady wypic bo mdlosci sie nasilaja ale jak tu zyc i funkcjonowac?? Prosze poradzcie cos.

Milego dnia i tygodnia wszystkim Lipcoweczkom. Duzo zdrowia bo widze ze kilka dziewczyn choruje lub zle znosi, a tym ktorym objawy luzuja tez wiecej luzu i wiary ze z bejbikiem nic zlego sie nie dzieje!

Jesli sa jakies wizytowki dzisiaj to prosimy i swieze info z brzuszkow 🤗
Próbowałam chyba wszystkiego, teraz mąż musi to powypijać. Ani fusiasta ani rozpuszczalna, inka, anatolek, z ekspresu, z wiekszą ilością mleka... Trąci mi wszędzie ta kawa w smaku. Co prawda ostatnio u rodziny zrobiłam sobie łyk takiej latte wiec to juz jest bardzo leciutka kawka z większą ilością mleka i mnie nie odrzuciło ale automatycznie czułam ze drugiego łyka już nie zrobię.
 
Na test z krwi do pappy powinnyśmy się umawiać tydzień przed USG genetycznym, czy w tym samym dniu co USG? Co wam mówili wasi lekarze? Zapomniałam się swojego zapytać :/
Mój lekarz robi w tym samym dniu pobranie krwi i usg..
Cześć dziewczyny! Ja już po wizycie dostałam zastrzyk i jakieś leki przeciwwymiotne jak nie pomoże to mam skierowanie do szpitala - mam jutro napisać mojej pani doktor jak się czuje [emoji30] A z maluchem wszystko w porządku rośnie sobie dzielnie [emoji56]

Miłego dnia! [emoji3587]
Trzymam mocno kciuki żeby przeszło😘
 
@Marta1raz ja też mam częste bóle głowy. Czasami to nawet nie bol a szum . Kawę pije jedna ( w sumie jak sprzed ciąży ) czasami w pracy ale to już bardziej jak któraś z dziewczyn mleko z kawą. Paracetamol mam, ale jeszcze ani razu nie wziąłem.

Co do spania na brzuchu - uwielbiam..[emoji16] jeszcze idzie [emoji39] ale gdzieś tam już widzę ten mój odstający brzuch i brak luzu w spodniach.

Chciałabym mieć więcej czasu żeby byc z Wami na bieżąco, ale jeszcze trochę pewnie to potrwa..

Udanych wizyt dziewczyny [emoji110]
 
Ja po pobraniu nifty, byłam w Wadowicach i pytam kobiety czy często robią a ona ze jak pracuje 3 lata tak drugi raz pobiera 😲 trochę się zestresowałam. Co do bolu głowy mi trochę mniej boli odpukać. Ja nie brałam nic przeciwbólowego bo musiałabym codziennie. Szłam do sypialni, okno otwierałam poduszka na głowę i tak leżałam. Co do poduszki ciążowej miałam taka przy drugiej ciąży i teraz myślę czy kupić bo wsumie czy dasz poduszkę między nogami to to samo. Ale mi w ciąży bardzo boli biodro prawe i dół pleców. Teraz już się budzę kolo 5 z takim bolem. Nie wiem czym to spowodowane ale tak mam.
tez bym polezala jakbym nie musiala w pracy siedziec hehe :)
 
reklama
ja mialam mowic rodzinie w swieta bo myslalmm ze ciaze bede miec z OM ale ze jest starsza to powiem w styczniu w drugim trymestrze i tyle, lepiej nie za wczesnie, bo później jakby co to znow kazdemu tlumaczyc...
Ja powiedziałam jeszcze przed pierwszą wizyta, jak beta miała 9 tysięcy. Chyba to był jakiś 5/6 tydzień. Mam tak wspaniałą rodzinę, że nie boję die im mówić o swoim szczęściu, czy nieszczęściu. Wiem, że rozumieją i wspierają w każdej sytuacji, więc u nas of dawna nie ma co ukrywać.
Ja mam wizytę 22.12 i prenatalne 28.12 więc już lada moment.
 
Do góry