reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Mnie akurat w ogóle nie boli, bo przed ciążą tak ogólnie w życiu to nie miałam z tym problemu.
Za to codziennie boli mnie brzuch.... no i przed ciążą też miałam różne bóle brzucha, żołądka, więc może wychodzą takie rzeczy z którymi wcześniej też było coś na rzeczy.
Myślę, że warto podpytać lekarza na wizycie, jak często można brać paracetamol itd.
Mam to samo, zero bólu głowy ale brzuch codziennie jak na okres :( lekarz kazał brać czopki scopolan jak będzie mocno bolało ale też wolę ich nie nadużywać. Mówił że mam pewnie zrosty w macicy i to wszystko musi popuszczać i dlatego tak boli...
Miała być super przerwa od okresu a wychodzi na to że jest podobnie tylko nie raz w miesiącu a codziennie :/
 
reklama
Dziewczyny, wczoraj wieczorem na papierze zobaczyłam kropelkę śluzu zabarwionego na brązowo. Raz, bardzo mała ilość, potem już nic nie było. Napisalam do lekarza, bo oczywiście się zestresowałam. Czekam na odpowiedź. Ale wydaje mi się, że taka ilość nie powinna być alarmująca? Tłumaczę sobie, że to może po sobotnim usg. Któraś z Was rozmawiała może ze swoim lekarzem o takich jednorazowych "akcjach"?
 
No ta poduszka ciążowa to dobry pomysł, też o tym myślę, daj znać jak coś wybierzesz. Ja dopiero będę czytać o tym i myśleć która najlepsza 🙂
coś w tym rodzaju mi się widzi zeby kupić, ale jeszcze zobaczę.
Bo może najpierw skorzystam z rady @Majaga żeby dać sobie zwykłą poduszkę między nogi i spróbuję nauczyć się tak spać za wczasu żeby się zacząć przestawiać na spanie na boku.
Teraz spanie na brzuchu krzywdy nam i dzidzi nie zrobi ale jak ja śpię tak przez całe życie to potem z dnia na dzień się nie przestawię.
 

Załączniki

  • jak-spac-w-ciazy-r190.jpg
    jak-spac-w-ciazy-r190.jpg
    91,4 KB · Wyświetleń: 34
Dziewczyny, wczoraj wieczorem na papierze zobaczyłam kropelkę śluzu zabarwionego na brązowo. Raz, bardzo mała ilość, potem już nic nie było. Napisalam do lekarza, bo oczywiście się zestresowałam. Czekam na odpowiedź. Ale wydaje mi się, że taka ilość nie powinna być alarmująca? Tłumaczę sobie, że to może po sobotnim usg. Któraś z Was rozmawiała może ze swoim lekarzem o takich jednorazowych "akcjach"?
Mi lekarz po takiej sytuacji przepisał luteinę dopochwowo, aczkolwiek po samym USG też może coś takiego wystąpić. Jak jak przebierałam się po USG to nawet mały skrzep zauważyłam i już zawał na miejscu, ale powiedział że to normalne.
Spokojnie poczekaj na odpowiedź lekarza, gdyby się nasiliło wtedy pewnie warto do lekarza pilnie się udać albo na izbę przyjęć
 
tez was tak głowa boli non stop? mnie bolki caly czas juz nie mam do tego sily...nie wiem czy mam brac ten paracetamol czy nie i sie meczyc, co robic :( ?
Mi się wydawało, ze pomału zaczyna przechodzic, ale to co dzisiaj w nocy przezylam to koszmar jakis. Nie moglam spac, co chwilę się z tego bolu i mdlosci bidzilam, jak zasnelam to koszmary 😩. Ja juz nie wiem czy to normalne jest, zwariuję niedlugo
 
Dziewczyny, które boli glowa- próbowałyście kawy? Ja pije w sumie bardziej mleko z kawa, bo mnie cofa, ale odkąd pije to mój problem z bólem głowy zniknął i jednocześnie moje ciśnienie się unormowało
Ja zmuszam się do picia większej ilości wody żeby głowa nie bolała bo u mnie kawa jeszcze odpada, nadal mi strasznie nie smakuje 😔
 
Dziewczyny, wczoraj wieczorem na papierze zobaczyłam kropelkę śluzu zabarwionego na brązowo. Raz, bardzo mała ilość, potem już nic nie było. Napisalam do lekarza, bo oczywiście się zestresowałam. Czekam na odpowiedź. Ale wydaje mi się, że taka ilość nie powinna być alarmująca? Tłumaczę sobie, że to może po sobotnim usg. Któraś z Was rozmawiała może ze swoim lekarzem o takich jednorazowych "akcjach"?
ja tak mialam, potem tez krew i to nic nie bylo, na usg nie bylo nawet sladu skad to krwawienie, pani mowila ze moze pekniete naczynkko takze sie nie przejmuj :)
 
Na test z krwi do pappy powinnyśmy się umawiać tydzień przed USG genetycznym, czy w tym samym dniu co USG? Co wam mówili wasi lekarze? Zapomniałam się swojego zapytać :/
 
Dziewczyny, które boli glowa- próbowałyście kawy? Ja pije w sumie bardziej mleko z kawa, bo mnie cofa, ale odkąd pije to mój problem z bólem głowy zniknął i jednocześnie moje ciśnienie się unormowało
Ja mam cisnienie ok, kawa nie pomaga, będę musiała chyba isc do neurologa bo ja juz jestem na skraju załamania…
 
reklama
Mam to samo, zero bólu głowy ale brzuch codziennie jak na okres :( lekarz kazał brać czopki scopolan jak będzie mocno bolało ale też wolę ich nie nadużywać. Mówił że mam pewnie zrosty w macicy i to wszystko musi popuszczać i dlatego tak boli...
Miała być super przerwa od okresu a wychodzi na to że jest podobnie tylko nie raz w miesiącu a codziennie :/
zazdroszcze braku bolu glowy, mnie codziennie bolli, jakis katar taki zaschniety mam meczy mnie, taka jestem zamulona i jescze w pracy non stop przy kompie i sztucznym swietle i dodatkowo mi to bol nasila, na szczescie nie mam mdlosci, bo jaky to doszlo to normalnie zgon -_-
 
Do góry