reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Udało mi się dodzwonić. Czekam na teleporade. Może mój rodzinny coś zaradzi. W ostateczności będę musiała zaangażować moich rodziców, czego chciałabym uniknąć w tak niepewnej sytuacji. Nawet tak myślałam, że wymaz to jutro możemy ogarnąć, gdyby udało się opanować te wymioty. I tak na koronę czy jelitowke nie ma specyficznego leczenia, tylko objawowe, więc na razie nawet jakby wyszedł + niewiele to zmieni. Poczekam na ta teleporade, jutro moze będziemy bardziej wydolni, a dzisiaj z domu i tak nie wyjdziemy. No chyba, że ja też padnę, wtedy pomoc będzie już niezbędna.
trzymaj się, na pewno jesteście wykończeni. Oby ta teleporada coś dała. Najlepiej jakby do domu przyjechali na pobranie wymazu, ale czy tak się da?
Ja godzinę na dworze w kolejce do pobrania stałam miesiąc temu 😔 nie wyobrażam sobie z wymiotami
 
reklama
O już w piątek prenatalne! Super 🙂 który jesteś tydzień teraz?
Dla mnie też jakiekolwiek wyjścia to: byle przetrwać 🤣 ewidentnie w ciągu dnia mam więcej energii, wieczorne wyjścia to prawie niemożliwe są!
Wiesz co ja już się pogubiłam haha powiem w piątek, bo on to jakoś po swojemu liczył z moim lekarzem, bo mam z usg sporo starsza ciążę, tak sama podejrzewałam.
A ten lekarz od prenatalnych jest tylko w piątki i musiałam mieć przed świętami koniecznie, bo mówił, że potem już za duże dziecko do tego badania będzie. W pierwszej ciąży byłam dopiero w 13 tygodniu, a z usg znowu starsza ciąża i lekarz miał problem, bo za duże dziecko. Mam nadzieję, że teraz będzie ok :D
 
Udało mi się dodzwonić. Czekam na teleporade. Może mój rodzinny coś zaradzi. W ostateczności będę musiała zaangażować moich rodziców, czego chciałabym uniknąć w tak niepewnej sytuacji. Nawet tak myślałam, że wymaz to jutro możemy ogarnąć, gdyby udało się opanować te wymioty. I tak na koronę czy jelitowke nie ma specyficznego leczenia, tylko objawowe, więc na razie nawet jakby wyszedł + niewiele to zmieni. Poczekam na ta teleporade, jutro moze będziemy bardziej wydolni, a dzisiaj z domu i tak nie wyjdziemy. No chyba, że ja też padnę, wtedy pomoc będzie już niezbędna.
U mnie w rodzinie miesiąc temu lekarka z teleporady załatwiła wymaz i przyjechali do domu, mam nadzieje, ze się uda
 
Dziewczyny, które boli glowa- próbowałyście kawy? Ja pije w sumie bardziej mleko z kawa, bo mnie cofa, ale odkąd pije to mój problem z bólem głowy zniknął i jednocześnie moje ciśnienie się unormowało
 
@BalbinaKwiat ooo rety… zycze szybkiego powrotu do zdrowia…

Ja się zabieram za nadrabianie weekendu, a aktywne byłyście:)

Ja się martwie bo mam wrażenie ze wszystkie objawy mi przeszły…
Oprócz senności wszystko minęło…
Nawet piersi się obkurczył…:/
A do wizyty jeszzcze cały tydzień:(
 
Tez mam następna wizytę 28.12 i ten sam dylemat. Myślałam ze powiemy rodzinie na święta ale ze względu na wizytę po chyba wstrzymamy się do dnia babci i dziadka … jak uda się ukryć oczywiście
Z drugiej strony, chyba chciałabym żeby rodzice wiedzieli nawet jak zakończy się to stratą... Na tym etapie będzie to duży ból i ich wsparcie może być przydatne
 
Mam zainstalowane trzy:
Flo - zmieniony z kalendarzyka na ciążę i fajnie się sprawdza
Preglife - może być, ale nic ciekawego
Ciąża+ z tej jestem najbardziej zadowolona, dużo ciekawych artykułów, fajne opisy poszczególnych tygodni i super wizualizacja dzieciątka
A ja mam te aplikacje
Wrzucam foto
 

Załączniki

  • 14BE32DE-D089-4587-B89C-42B750B36E65.jpeg
    14BE32DE-D089-4587-B89C-42B750B36E65.jpeg
    136,2 KB · Wyświetleń: 43
Dziewczyny, które boli glowa- próbowałyście kawy? Ja pije w sumie bardziej mleko z kawa, bo mnie cofa, ale odkąd pije to mój problem z bólem głowy zniknął i jednocześnie moje ciśnienie się unormowało
pije lecz nie wiem ile moge sypanej kawy wypić w bezpiecznej dawce :/
 
reklama
Do góry