reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ja mam termin prenatalnych umówiony na 5 stycznia.
O nifty czy pappa lekarka nic nie wspominała.
Ja jak byłam na wizycie to mi właśnie wspominała o tym badaniu. Na nifty jestem umówiona na 30 grudnia, prenatalne i pappa na 5 stycznia
Żeby to jeszcze było losowo 🤣🤣🤣 jak moj rozpakowuje zmywarkę to serio nieraz muszę się niektórych rzeczy naszukac, a jak znajdę to sama się zastanawiam co mu przyszło do głowy żeby to tam odłożyć…
Mój jak pierwszy raz wstawiał zmywarkę to po otwarciu połowa rzeczy się potłukła
Dziewczyny jak Wy sobie radzicie z mdłościami i wymiotami, bo do tej pory wymiotowałam tak raz dwa razy dziennie, ale dzisiaj to już 7 i chyba się zaraz wykończę 🥵🤢
mi pomagają tiktaki miętowe
Co robicie na śniadanko ?
Ja dzisiaj mam ochotę na kanapki z szynką, serem, pomidor, ogórek i rzodkiewka
 
Ja też bym przy drugiej córce nie zdążyła do szpitala bo godz drogi, ale trafiłam tam dzień wcześniej bo bardzo w nocy wymiotowałam a to był 38 tydzień i dr kazał przyjechać na ktg, no i zostawił na obserwacji. A na drugi dzień gdzie prosiłam o wypis nagle wody odeszły. Zadzwoniłam szybko do męża bo miał być poród rodzinny No i mąż nie zdążył niestety
Ja rodziłam w początku covidu. Bez względu na to co chciałam to i tak nie mógł wejść nawet do budynku szpitala. Nie mogłam mieć nawet prywatnej położnej (pracującej też w tym szpitalu), bo przepisy zabraniały. Ale ogólnie to wspominam wszystko super i na ogromy plus i w zasadzie to liczę na powtórkę. :D
 
Ja dziś robię rosołek jak zawsze i zrobię mięsko z indyka w sosie i kluski śląskie. Jezu ja dziś już pół nocy nie spałam, boję się tych nifty, jak głupia bo przecież na wynik się czeka. Jutro o 8 rano mam pobranie i dziś wskazanie dużo pić i rano a u mnie picie powoduje większe wymioty niż jedzenie.
 
Ja jak byłam na wizycie to mi właśnie wspominała o tym badaniu. Na nifty jestem umówiona na 30 grudnia, prenatalne i pappa na 5 stycznia

Mój jak pierwszy raz wstawiał zmywarkę to po otwarciu połowa rzeczy się potłukła

mi pomagają tiktaki miętowe

Ja dzisiaj mam ochotę na kanapki z szynką, serem, pomidor, ogórek i rzodkiewka
Na pomidora i rzodkiewka ostatnio patrzeć nie mogę :/
 
@Marta1raz oczywiście uciekła mi jedna strona I nie doczytałam, że teraz właśnie jedziesz do Opola I z jakiego powodu. Nie mniej, jest to najwyżej referencyjny szpital ginekologiczno-polozniczy w województwie. Wierzę, że pomogą. Powodzenia ❤
 
reklama
Do góry