reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Hej, moja przyjaciółka miała wielkiego krwiaka na początku ciąży. Wylądowała z nim w szpitalu, leżała Koło tygodnia i wypuścili. Później prawie dwa miesiące w domu nakaz leżenia i krwiak zniknął. Było sporo stresu, ale udało się.
Moja koleżanka dostała krwotoku w 12 tygodniu, wylądowała w szpitalu i tam okazało się, że ma krwiaka. Lekarze powiedzieli, że jakby przyjechała do szpitala za 15 minut to by było już za poźno na uratowanie ciąży
 
Dobry wieczór, dziewczyny zauważyłam krwawienie, nie jest ono silne ale to krew, nie plamienie. Brzuch pobolewa mnie jak na okres, martwię się tym. Nie biorę zadnych leków poza witaminami. Co o tym myślicie, powinnam porozmawiać z lekarzem? Do prowadzącego nie wiem czy uda mi się odszukać kontakt. Czy pojechać do szpitala. To moja druga ciąża i nie miałam wcześniej nic z takich problemów stad tez mój strach.
Kochana co u ciebie ?
 
reklama
Dziewczyny nie umiem tu oznaczyć, jak druga dzidzia?
Oznacza się poprzez @nazwauzytkownika 🙂 wyskoczy Ci i musisz w to kliknąć @Ewelina&

Jeśli chodzi o zdjęcia to dziewczyny poproscie lekarza od razu, zanim wyłączy obraz z usg. Ja wczoraj od razu powiedziałam że bardzo proszę o zdjęcie i nie było problemu, a też nie zawsze dostaję mimo że chodzę prywatnie. Lekarz nie powinien wam odmówić.
 
Do góry