reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Moja babcia ma na imię Róża i tak sobie o tej Róży myślę.... Mój mąż z kolei trochę inaczej wymawia literkę "r" i nie wiem czy nie będzie mu ciężko wymawiać. Może Małgosia? A dla chłopca totalnie nie wiem. Wpadają mi do głowy imiona za chwilę już się nie podobają, Krzyś, Robert, Rafał mi się zawsze podobało, ale obrzydził mi mój pierwszy mąż, więc odpada ;P
 
reklama
Witam się dziewczyny:)
My mamy wybrane imię dla dziewczynki, a o chłopcu nie myslimy bo jakoś tak wkrecilismy sobie ze to córka 😂😂

Co do lekarza ja tylko prywatnie z uwagi na oszczędność czasu:)
 
Pamiętam gdy 3 lata temu brat dał swojej córeczce imię po prababci - Matylda.
Parę osób się krzywiło, część niedowierzała, poszła opinia że to staromodne imię.
Jajco-prawda. Ona jest przesłodka, taka drobna jaskółeczka i to imię cudownie do niej pasuje.

Moja kuzynka też wybrała nietypowe imię, w Polsce raczej niewystępuje bo pochodzi z regionów Czech i Węgier- Jarmila.
Ja lubię starodawne imiona. Nie lubię nowoczesnych a poza tym każdy niech wybiera imię dziecka pod siebie bo nigdy nie będzie tak ze się będzie wszystkim podobało. Ja to mam wywalone co inni myślą mi się musi podobac :) To moje dziecko :) Matylda fajne. Mnie się dla chłopca podoba Roch - syn miał chłopczyka w przedszkolu o tym imieniu - przesłodki mały blond loczek :)
 
Co ja mam dzisiaj za dzień… teściowa do mnie przyszła. Siedzimy sobie w kuchni a na pudełku od herbatek leży pudełko acardu 🙈no przecież jej to pewnie nic nie mówi, ale zapytała kto z nas bierze? A ja duże oczy. No zaskoczyła mnie jak nic. I zaczęłam ściemniać ze kolega mojemu polecil żeby od czasu do czasu brać. No ściema ze hej… a później pokazuje jej w telefonie obraz jaki chce zamówić iiii przeglądam wszystkie karty a tam strona z meblami niemowlęcymi… oglądałam sobie zanim mnie odwiedziła… nie mam pojęcia czy to widziała… ja zanim się zorientowałam to widziałam w jej oczach zdziwienie 🙈 także… pewnie niedługo każe mnie sprawdzic na alkohol teściowi 😂

My w ogóle jeszcze o imionach nie rozmawialiśmy. Mąż dopiero po wizycie i uspokojeniu ze jest wszystko na razie ok, zaczyna się cieszyć tym ze nam się udało 😉 tak jak się dowiedział to tylko zapytał czy naprawdę i od kiedy ja wiem i w sumie temat ucichł aż do wizyty…

Mamy Ankę i Franka. Kiedys postanowiliśmy sobie ze druga córkę nazwiemy Agatka. Ja licze na dziewczynkę. Bardzo chciałabym siostre dla córki. Ale nie wiem czy mi się Agatka jeszcze podoba. Tylu naszych znajomych ma Agatki…. A syna… po głowie chodzi mi Kacperek, Cezary, Adam bardzo mi się podoba i chyba bym na to imie najbardziej postawiła, Mateusz, Szymon….
 
Ja lubię starodawne imiona. Nie lubię nowoczesnych a poza tym każdy niech wybiera imię dziecka pod siebie bo nigdy nie będzie tak ze się będzie wszystkim podobało. Ja to mam wywalone co inni myślą mi się musi podobac :) To moje dziecko :) Matylda fajne. Mnie się dla chłopca podoba Roch - syn miał chłopczyka w przedszkolu o tym imieniu - przesłodki mały blond loczek :)
Właśnie wczoraj sobie myślałam na imieniem Roch 😊
 
Właśnie wczoraj sobie myślałam na imieniem Roch 😊
Ja dla chłopaka mam wybrane- Wojtek a dla dziewczynki kompletnie nic mi się nie podoba a najlepsze jest to że po cichu liczę na dziewczynkę☺️ Jeśli chodzi o niespotykane imiona dla chłopców to bardzo podoba mi się imię mojego brata- Joachim.
 
Ja chodzę prywatnie ale też z wygody bo nie chce mi się kombiniwac, u nas na nfz nawet usg nie mają, kreski na brzuchu też nie miałam w żadnej ciąży. My dziewczynka Aleksandra ewentualnie Alicja, a syn to już gorzej. Mi bardzo się podoba Julian, Tomasz, Cezary ale przeglądam cały czas
 
Moja dzisiejsza zachciewajka😂placki z jabłkiem 😂
 

Załączniki

  • 16391489316482197475757456626520.jpg
    16391489316482197475757456626520.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 31
reklama
A my jakoś od początku wiedzieliśmy, że albo Baśka albo Mikołaj :) Mnie się podobały jeszcze Celina, Cecylia np., ale mąż kręcił nosem. A Baśka podpasowała nam obojgu 😁 Dla chłopaka ewentualnie Wiktor albo Filip ale póki co stawiamy na pierwsze typy.
 
Do góry