reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziewczyny które mają kredyt hipoteczny lub jakikolwiek. Spójrzcie na procenty bo ja jestem załamana. Z 2.25 na 4,5 wzrosło... Katastrofa
Dzięki Bogu, my mamy w umowie oprocentowanie stałe uuuf.
W pracy u męża już niejeden mówił, że z banku już dostali pisma że oprocentowanie wzrasta, więc my od razu w poszukiwanie naszej umowy kredytowej , ale coś mi tam świtało o tym że co by się nie działo to % nam się nie zmieni . No i na szczęście mamy jedno zmartwienie mniej.
 
reklama
@Dreamy czyli jest nić szansy że jednak będzie chłopak 🤩
Ja mam jakoś tak zakodowane i do brzuszka mówię jak do chłopaka, a mąż jak do dziewczynki ...
I co jakaś wzmianka o przesądach co do płci to albo jeden albo drugi doszukuje suę swoich racji.
A ja raczej bym chciała dziewczynkę, a o dziecku w brzuchu mówię jakby był chłopcem 🤣
 
To chyba oddałaś mi swój trądzik ;) Nigdy, przenigdy nie miałam trądziku.. a ostatnio rano mąż rzucił do mnie tekstem „cześć nastolatka” Mam buzię tak wysypaną, że wstyd do ludzi. No nigdy nie miałam takich problemów. Nawet w okresie dojrzewania.
Też mam straszny trądzik, az mnie skora boli. Najwiecej na rzuchwie i brodzie 😩.
 
U mnie to samo 😑 w zasadzie można powiedzieć że pierwszym objawem ciąży był tragiczny wysyp trądziku i tak się utrzymuje do tej pory na razie 6+4. Właśnie aż broda boli 😔
Mam nadzieję ze to zaraz przejdzie razem z mdlosciami, bolem glowy i zmęczeniem. Juz 10 tydzien, żyję nadzieją, że przyjdzie 12 i pyk obudzę się z gładką skorą, pełna energii, bez zadnych dolegliwosci. Jak nie to chyba w depresję wpadne. Moje trzecie dziecko, ale tak mi daje popalić, że moja dwojka razem wzięta to był relaks. Mam nadzieję, ze po narodzinach chociaż będzie aniołek 😇
 
reklama
Mam nadzieję ze to zaraz przejdzie razem z mdlosciami, bolem glowy i zmęczeniem. Juz 10 tydzien, żyję nadzieją, że przyjdzie 12 i pyk obudzę się z gładką skorą, pełna energii, bez zadnych dolegliwosci. Jak nie to chyba w depresję wpadne. Moje trzecie dziecko, ale tak mi daje popalić, że moja dwojka razem wzięta to był relaks. Mam nadzieję, ze po narodzinach chociaż będzie aniołek 😇
Zazdroszczę że już 10 tydzień 😀
Ale tego życzę Tobie, sobie i nam wszystkim- żeby z tym 12 tygodniem wszystkie dolegliwości minęły ❤
 
Do góry