reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
My mamy syna w domu. Mąż jest przekonany, że w brzuchu jest drugi chłopak, mi się zdaje, że dziewczynka, bo czuję się zupełnie inaczej. Nawet rozmawialiśmy, ze będę chciała starać się o trzecie za jakiś czas jak się okaże, że będzie 2chlopakow [emoji86]
 
Cześć dziewczyny, dziś senny dzień nie mogę się ogarnąć. Na obiad zjadłam mielonego i do wieczora miałam zgagę i mdłości, chyba smażone mi nie służy. Wy też nie możecie doczekać się wizyty u gin? Ja mam 21.12 prenatalne a 22.12 wizytę u gin, będzie równy msc od ostatniej wizyty. Bardzo chcę zobaczyć dzidzię i się uspokoić, że wszystko ok😉 mam przeczucie, że noszę w brzuszku chłopca. Mąż bardzo chcę mieć syna bo na pokładzie 5 letnia córeczka. Teraz chwila wolnego przed tv, córka śpi (oj jak dobrze, że nauczyła się szybko usypiać😄)
 
Oj to współczuje. Wiem jak to jest bo wcześniej miałam trądzik później sie ogarnęła buzia ze wyszły tylko z 2-3 syfki reszta plamy po poprzednich, a jeszcze pare dni przed testem jak już doszło do implantacji to wysyp niesamowity pryszcz na pryszczu aż wstyd mi było wyjść rano do teściowej. Teraz dużo środków i trochę sie ogarnęła ale nadal jest gorzej niż przed ciążą. Nic chyba nie zrobimy o ile samo nie przejdzie 🤷‍♀️
A co stosujesz? Mnie trochę kwasy pomogły ale boję się za często, że sobie przypalę tą buzię.
 
My mamy syna w domu. Mąż jest przekonany, że w brzuchu jest drugi chłopak, mi się zdaje, że dziewczynka, bo czuję się zupełnie inaczej. Nawet rozmawialiśmy, ze będę chciała starać się o trzecie za jakiś czas jak się okaże, że będzie 2chlopakow [emoji86]
Koleżanka tak ma 3 chłopaków :D ale innej się udało przy trzecim na córkę :D Za to kolega ma trzy dziewczyny i chłopaka się doczekali 4 :D
 
reklama
Narobiliście smaka na mandarynki i wlasnie zjadłam kilogram. Ale były pyszne
Ja już w łóżeczku leżę, dzisiaj się napracowałam i jesteśmy padnięta… a mezulek mi wyskakuje z tekstem „chcesz mandarynek” i podsuwa mi pod nos 😂😂😂 głupie pytania mi zadaje, chociaż powiedziałam sobie ze już na dzisiaj dosyć 😂 ale zjadłam.
 
Do góry