reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

Hej. Czy gorączka (max 37,8) przez dwa dni może zaszkodzić dziecku? Po konsultacji z lekarzem przyjmowalam paracetamol, po którym spadała. Nie wiem czy się zaziebilam, czy jakaś infekcja czy co to było. Strasznie się martwię ze zaszkodziłem dziecku. Jestem w 10 tygodniu.
Paracetamol podaje się bezpiecznie nawet maleństwom 🙂 nic się nie stało i nie martw się o maluszka 🙂 nospa i paracetamol (ten zwykły bez kofeiny) można bezpiecznie przyjmować w ciąży po konsultacji z lekarzem 🙂 ja sama już raz pokusilam się o tabletkę Apapu na ból brzucha 🙈 a maluszek ma się dobrze
 
reklama
a miałyście w ogole mdłości i wymioty? czy nic nigdy jak ja? ja jestem 7+0
Ja od tamtego tygodnia codziennie rano mam tak, że zbiera mi się na wymioty kilka razy rano przed wysciem do pracy. Jak już mnie pociągnie tak do żółci z żołądka to jest ok. Ale nie wymiotuję. Raz mi się zdarzyło w sobotę wieczorem, ale ewidentnie coś mi siadło na żołądku...
 
Dziewczyny , czy na ktoś z was tak że mdli, ale nie jakoś bardzo, czasami niby podchodzi aż i lecisz przytulić się z kabelkiem ale nie wymiotujesz, a raz że niby mdli ale dużo słabiej niż np wczoraj? Czy to jest norma? Czy już mam się martwić? I piersi mam tak niby raz wielkie się robią takie napompowane a raz że powiększone ale takie miększe . Kurde wizytę mam dopiero 21 i po prostu chyba nie wytrzymam ze stresu ..
Ja od kiedy jestem na L4 i mogę się wyspać i usiąść o wiele lepiej się czuję 🤷 czasami wymiotuje, czasami w ogóle, czasem boli głowa, czasem nie...generalnie to bardzo zmienne 🙈 ale już się nie stresuje 🙂 wierzę, że maleństwo ma się dobrze i daje mi trochę wytchnąć
 
reklama
a miałyście w ogole mdłości i wymioty? czy nic nigdy jak ja? ja jestem 7+0
Ja też nic. W 6t może przed 2 dni było mi niedobrze ale poza tym to praktycznie nie mam objawów.
U mnie 10+2, lekarz mi powiedział że ciąża nie musi mieć objawów, po prostu jest taka grupa bez- lub małoobjawowa i już. Mnie bolą tylko piersi ale od kiedy założyłam biustonosz sportowy to prawie nie czuję już tego bólu.
 
Do góry