reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziewczyny znowu zasnąć nie mogę. Czekam na męża, gdzieś wczoraj wyszedł i nie wrócił. Jest
Godzina 4:22 a ja dalej w salonie siedzę
Tak mi przykro... nie dość, że spotkało cie takie nieszczęście to jeszcze teraz mąż ci dokłada.. powinnaś odpoczywać a tu jeszcze dochodzi, nawet nie wiesz jak mi przykro
 
reklama
Właśnie macie już widoczne brzuszki? Ja mam wieczorem trochę, ale taki ze mogę wciągnąć 😂 moja koleżanka jest w 3 tygodnie starszej ciąży i już ma sporo widoczny
U mnie nic, ale dopiero 7 tydz... mam też pozostałości po spadku wagi (28 kg, wiec fałdka została)
 
Dzizas, dziewczyny. Też zlapalam koronę. Jutro mamy wymaz w trójkę. Ja, chłop, córka 1,5roku. Zrobiliśmy testy domowe, rodzice pozytywni, dziecko negatywne i oby tak zostało. Na szczęście jesteśmy zaszczepieni i poza brakiem smaku i węchu to nic nam nie dolega, ale mam mocnego stresa o mojego bobasa w domu i tego w brzuchu
 
Właśnie macie już widoczne brzuszki? Ja mam wieczorem trochę, ale taki ze mogę wciągnąć 😂 moja koleżanka jest w 3 tygodnie starszej ciąży i już ma sporo widoczny
Ja właśnie też chciałam pytać, bo ja wyglądam jakbym miała ciągle wzdęty brzuch, wieczorem najgorzej i nie wiem czy sobie nie wkręcam 🙈
 
Ja to się tak zaczęłam bać tego wirusa, że rozmyślam nad szczepieniem w 2 trymestrze... Mój ginekolog jest bardzo za. Znacie kogoś kto się szczepił w ciąży? Czy któraś już podjęła decyzję?
 
reklama
Ja to się tak zaczęłam bać tego wirusa, że rozmyślam nad szczepieniem w 2 trymestrze... Mój ginekolog jest bardzo za. Znacie kogoś kto się szczepił w ciąży? Czy któraś już podjęła decyzję?
Ja bardziej niż covida boję się tego co może być po szczepieniu tym bardziej że nikt za te szczepienia nie bierze odpowiedzialności. Dodatkowo ostatnio znajomy rodziny umarł na covida ale miał jeszcze gronkowca wiec w sumie nie wiadomo do końca na co umarł. Najlepsze że lekarz rodzinie powiedzial ze na 5 osób które u nich umierają 2 są szczepione. Wiec ja się trzymam z daleka od szczepien narazie. Nie mówię że nie ale puki co boję się bardziej szczepienia ni covida
 
Do góry