reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Ja nie mam wcale mdłości i moja mama mi mówiła ze cała ciąże ze mną nie miała nigdy mdłości i nigdy nie wymiotowała [emoji1787] wiec się pocieszam ze mam to genetycznie po niej [emoji18]
A moja wczoraj do mnie że nie rozumie jak można w ciąży nie wymiotować. ,[emoji23] Moja kolejna bez wymiotów a moja mama cała 3 wymiotowała.. także z genami u mnie na odwrót.,[emoji23]
 
reklama
Dziewczyny a mi brzuch już ostro wystaje wieczór to bardzo. Mąż mi kupił leginsy ciążowe w Lidlu ale takie sobie wg mnie. Ja zamówiłam sobie w sinsay i super takie grubsze, narazie ten pas co na brzuch tak odwijam bo jeszcze bardziej mnie drażni ale przynajmniej nic nie uciska. Chcę kupić spodnie to brak rozm cały czas
 
Powiedział żebym starała się jak najszybciej przylecieć bo trzeba załatwiać wszystkie sprawy z domem a teraz ma pretensje
Bardzo mi przykro :( ale pamiętaj że widocznie tak wlasnie mialo być może płód był chory i dlatego tak się stalo, a co do męża to on też to przeżywa jestem pewna że przeprosi Cie za te słowa bo poprostu nie myslal nad tym co mówi też ma w sobie ból cierpienie rozpacz, niestety faceci to czasami gorzej jak dzieci, jak już trochę minie porozmawiajcie od serca, zobaczysz wszystko się ułoży a za miesiąc jak lekarz pozwoli działajcie zobaczysz uda wam się i będziecie bardzo szczęśliwi mimo tej chwili i tego co się dzieje na ten moment ściskam cie mocno!!!!!




Dziewczyny dziś czuje się okropnie 🙈 z rana tak głowa mnie bolała że nie wiedziałam co ze sobą zrobić aż córka zapytała mama co cie boli, teraz leżę i przychodzi do mnie syn i się wtula a ja chyba najchętniej bym poszła spać 🙈 maz ogarnia mieszkanie ja nie mam siły a do tego na 16 jedziemy na urodziny a ja dziś jak patrzę na jedzenie to chce mi się 🤮🤮🤮 jak ja wytrzymam na tych urodzinach obym się do tej 16 lepiej poczuła. Spokojnego dnia wam życzę 😘😘😘
 
Właśnie macie już widoczne brzuszki? Ja mam wieczorem trochę, ale taki ze mogę wciągnąć 😂 moja koleżanka jest w 3 tygodnie starszej ciąży i już ma sporo widoczny
 
Niee, ale ja ważę więcej niż powinnam i u mnie później dopiero wyjdzie. Na razie po prostu mam gruby brzuch [emoji86][emoji28]
Właśnie macie już widoczne brzuszki? Ja mam wieczorem trochę, ale taki ze mogę wciągnąć [emoji23] moja koleżanka jest w 3 tygodnie starszej ciąży i już ma sporo widoczny
 
Dziewczyny a mi brzuch już ostro wystaje wieczór to bardzo. Mąż mi kupił leginsy ciążowe w Lidlu ale takie sobie wg mnie. Ja zamówiłam sobie w sinsay i super takie grubsze, narazie ten pas co na brzuch tak odwijam bo jeszcze bardziej mnie drażni ale przynajmniej nic nie uciska. Chcę kupić spodnie to brak rozm cały czas
Mi też. [emoji17] Jestem lekko przerażona. Z córką to bylo duuuzzoo później.. a wieczorem czuje się jak kilku miesięczna kluska.[emoji1751]
 
Powiedz mu wprost, że rozumiesz, że cierpi, ale po pierwsze lot noe miał tu nic do rzeczy, że sam naciskał i najważniejsze to to, że krzywdzi Cię mówiąc takie rzeczy. Faceci niestety z empatią mają nie po drodze... Z tym psychologiem mowię serio, czasami naprawdę warto skorzystać. Najlepiej żebyście poszli razem, faceci jak słyszą od swojej partnerki, ze zle postępują często uwazają, że one wyolbrzymiają, ale jak już taki gagatek usłyszy to od postronnej osoby to zaczyna cos docierać. Wiem, że to marne pocieszenie, ale tak jak któraś z dziewczyn pisała - poronienia szczególnie na tak wczesnym etapie są bardzo częste, tylko się o tym nie mówi.
Dokładnie. Zgadzam się z każdym słowem koleżanki. Ja również w lutym poroniłam. Wiem o tym tylko ja, mąż i moja siostra, no i Wy. Nawet moja mama nie wie. Ale dlatego ze chciałam jej tego oszczędzić. Moja siostra, ta co wie, miała bardzo dużo poronień i wiem jak mama to przeżywała… o tym się nie mówi… nie ze wstydu. Z bólu…
 
reklama
Niee, ale ja ważę więcej niż powinnam i u mnie później dopiero wyjdzie. Na razie po prostu mam gruby brzuch [emoji86][emoji28]
U mnie w ciąży z synem brzuch pojawił się dopiero w 5 mcu ciąży ale jak zaczął rosnąć z dnia na dzień to przestał dopiero po porodzie :) Ja nie mam brzucha jescze ale ja jestem w 8 tc Natomaist przez wzdęcia mam trochę brzuch bo jelita pełne. Ale z racji ze jestem chora to w dresie chodzę żeby nic nie uciskać.
 
Do góry