reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ja nadal mam forum pomieszane. Posty z wczoraj wymieszane z dzisiejszymi. Moich porannych w ogóle nie widzę. Wyskakuje mi ten dzwonek, ze dodano nowy post i za każdym razem jest to jeden ten sam post z wczoraj.
Niby przed chwilą forum aktualizowało ale ja mam nadal takie fikuśne błędy 🤪
 
Hejo ja już po wizycie. Nie wiem czy te posty się dodają wg...
Doktorowa nie robiła USG bo miałam we wtorek. Założyła karte ciąży i wysłała na badania krwi i moczu. Zrobiła mi też cytologie. Następna wizyta 14.12 . Chciała żebym przyszła 28 ale jak na moje oko za długi odstęp czasu bo 25 dni więc umówiłam się wcześniej. 😄
 
Hej dziewczyny 🙂 mam pytanie do tych z Was które są w późniejszych tygodniach, powiedzcie mi z doświadczenia jak to jest w tymi mdłościami. Ja dziś zaczęłam 7 tc, od tygodnia codziennie rano mnie wyszarpie nad toaletą (ale nie wymiotuję) a potem w ciągu dnia jest ok, normalnie idę do pracy. Coś tam mnie ciągnie i kłuje w brzuchu, mam nadzieję że to nie wróży nic złego. Jak to jest, w późniejszych tygodniach objawy się naslają, czy raczej już tak zostanie? Wiem, że to pewnie też kwestia indywidualna, ale jestem ciekawa jak to było u Was.
ten ?
 
Hej dziewczyny 🙂 mam pytanie do tych z Was które są w późniejszych tygodniach, powiedzcie mi z doświadczenia jak to jest w tymi mdłościami. Ja dziś zaczęłam 7 tc, od tygodnia codziennie rano mnie wyszarpie nad toaletą (ale nie wymiotuję) a potem w ciągu dnia jest ok, normalnie idę do pracy. Coś tam mnie ciągnie i kłuje w brzuchu, mam nadzieję że to nie wróży nic złego. Jak to jest, w późniejszych tygodniach objawy się naslają, czy raczej już tak zostanie? Wiem, że to pewnie też kwestia indywidualna, ale jestem ciekawa jak to było u Was.
W drugim trymestrze zmniejszają. Ja wtedy czułam że mogę wszystko sprzątałam jak szalona latałam wszędzie góry bym mogła przenosić. Za to w trzecim już była masakra czułam się wielka ciężka spojenie lonowe mnie bolało obracać się na łóżku nie mogłam i zgaga od 35 tc ludzie to masakra jest. A więc 2 trymestr jest sielanka :)
 
reklama
Mnie się dzisiaj śniło, że zjechała się cała rodzina męża i wszyscy byli na mnie źli, że się przypałętałam, że nie pasuję do nich , a jak się dowiedzieli że w ciąży jestem to takie gromy na mnie poleciały , że ja mu życie zniszczę, że na brzuch go chcę złapać, że jestem nikim i marnuję mu całe życie. Teściowa ( o matko święta Kim Kardashian czy jak ona sie nazywa... ) chciała mi zapłacić żebym wyjechała i wyniosła się z dzieckiem z dala od nich i jej syna czyli mojego męża...

obudziłam się o 2 w nocy i tak już nie śpię.
O co chodzi z tą Kim Kardashian! Też mi się ostatnio snila, że w aptece mi lek ma wymioty sprzedawała 🤣🤣
 
Do góry