reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Jak wy możecie o jedzeniu ciągle masakra. Heh będę musiała chyba się odizowac z forum z powodu tych rozmow o jedzeniu. Niektóre izolowały się bo panikowały a ja bo za dużo jedzenia tu. Dzisiaj mialam pierwsze przytulanie z toaleta jak widzę jedzenie to nie moge dzisiaj
Ja tez mam
Wstręt. Głodna jestem a w buzi mi
Wszytsko
Rosnie bleh.
 
reklama
Ja już po wizycie. Na usg jest ładny pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółkowy, ale nie widać jeszcze zarodka. Dzisiaj z om 6+0. Lekarz powiedział, że jest jeszcze czas i mam spokojnie czekać, kolejna wizyta w sobotę za tydzień. Teraz pozostaje mieć nadzieję, że za tydzień będą piękne wieści 🙏
 
Niestety nie zawsze. U mnie zaczęło się plamienie, potem ustało, pojechałam do szpitala i nie było nic widać w macicy to było koło 12/13. A 21/22 dostałam bardzo bolesna i obfitą "miesiączkę ". Ale niestety może być też tak, że serduszko przestanie bić a kobieta się dowie o tym dopiero na wizycie.... Ale to są akurat rzadkie przypadki - duzo częściej dochodzi do poronienia gdy nie ma jeszcze serduszka.
Przepraszam, ze tak pytam i dziewczyny, za ten temat [emoji1317] ale czy jak jest strata to jest plamienie? Czy różnie może być?

Tak czasem się zastanawiam jak objawow nie czuje, do wizyty daleko czy wszystko okej [emoji849]
 
Ostatnia edycja:
Niestety nie zawsze. U mnie zaczęło się plamienie, potem ustało, pojechałam do szpitala i nie było nic widać w macicy to było koło 12/13. A 21/22 dostałam bardzo bolesna i obfitą "miesiączkę ". Ale niestety może być też tak, że serduszko przestanie bić a kobieta się dowie o tym dopiero na wizycie.... Ale to są akurat rzadkie przypadki - duzo częściej dochodzi do poronienia gdy nie ma jeszcze serduszka.
U mnie tak było .. było serduszko 7 tyg poszłam w 9+3 i już nie było - wzrost się zatrzymał. Ale było minęło teraz jestem po 1 zastrzyku z neo- i już wiem ze tego nienawidzę ! Myslam ze się rozpłacze :/ może się spielam i każdy kolejny będzie lepszy ale dramat - mnie to boli ! :/ aż pomyślałam ze nie dam rady - ja trgo nie chce :/
 
Zależy chyba jak się wbijesz - czasami miałam wrażenie, że ta igła wchodziła jak w masło i nie czułam nic, w czasami ta skóra była tak twarda, że musiałam użyć siły aby się wbić i wtedy mega bolało.... Mogę zapytać czy wiesz jaki był powód, że dziecko przestało się rozwijać i serduszko przestało bić? Lekarz coś mówił?
U mnie tak było .. było serduszko 7 tyg poszłam w 9+3 i już nie było - wzrost się zatrzymał. Ale było minęło teraz jestem po 1 zastrzyku z neo- i już wiem ze tego nienawidzę ! Myslam ze się rozpłacze :/ może się spielam i każdy kolejny będzie lepszy ale dramat - mnie to boli ! :/ aż pomyślałam ze nie dam rady - ja trgo nie chce :/
 
a to nie jest tak, ze w drugim trymestrze można leczyć? Czy cos mi się myli 🤔 tez musze sie zapisac,bo mi sie kamien zbiera tak, ze hej...
Ja kiedyś wspominałam o tym, bo jestem higienistką, ale aktualnie nie pracująca w zawodzie. W ciąży najlepiej wszelkie zabiegi przeprowadzać w 2 trymestrze. Natomiast jeśli chodzi o znieczulenie to dostaniesz je tylko i wyłącznie w 2 trymestrze. Wiadomo jak coś pilnego to lekarz pomoże. Ale ogółem 2 trymestr jest najbezpieczniejszy czas na takie rzeczy.
 
reklama
Ja już po wizycie. Na usg jest ładny pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółkowy, ale nie widać jeszcze zarodka. Dzisiaj z om 6+0. Lekarz powiedział, że jest jeszcze czas i mam spokojnie czekać, kolejna wizyta w sobotę za tydzień. Teraz pozostaje mieć nadzieję, że za tydzień będą piękne wieści 🙏
Będą 🙂 sama byłam u lekarza wg om 6+0 i pusty pęcherzyk. Równo tydzień później zarodek i ❤ 🙂
 
Do góry