reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
U mnie beta była w gornej granicy aż się bałam czy nie za dużo. Nawet gin jak zobaczył mówił może mamy dwójkę? 😉 No i jak już pisałam czuje się jak g...
Czyli faktycznie ro z tą beta jest zwiazane. Też się tak czuję mimo, że nie mam tak tragicznie jak Ty, nie wymiotuję praktycznie, ale mdli i boli glowa 24/h na dobę. Dziś mam jakiś psychiczny zjazd dodatkowo, płakać mi się już chce i czuję taką bezsilnosc, jak mam dziexiom obiad robic to az mnie skręca. Mam nadzieję, ze na usg będzie wszystko dobrze to xhociaz psychika odpusci...
 
Czyli faktycznie ro z tą beta jest zwiazane. Też się tak czuję mimo, że nie mam tak tragicznie jak Ty, nie wymiotuję praktycznie, ale mdli i boli glowa 24/h na dobę. Dziś mam jakiś psychiczny zjazd dodatkowo, płakać mi się już chce i czuję taką bezsilnosc, jak mam dziexiom obiad robic to az mnie skręca. Mam nadzieję, ze na usg będzie wszystko dobrze to xhociaz psychika odpusci...
Czekamy na info. Ja jak gotuję to też różnie. A który ty tydzień?
 
Mi to nie przeszkadza, na zdj nie trzeba wchodzić. Będą na grupie z córką w ciąży w 2016 potem co chwilę kupki dzieci były dodawane🤣
Nie trzeba klikać w zdjęcie, żeby widzieć obraz. Ja też nie jestem jakaś przewrażliwiona, ale akurat dzisiaj mam okropny dzień i mdłości a takie atrakcje wcale nie pomagają.
 
reklama
Witamy 🥰🥰🥰

04115924-CCF6-4D6D-902E-BE51D858C34E.jpeg
 
Do góry