reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Ja przeważnie o 5 wstaję😜 teraz mam popołudniówki więc o 6, bo muszę wyszykować i zaprowadzić synka do szkoły. Powiem wam że czuje się fatalnie! Mam taki katar że dramat.. ja już chce weekend😓
Miłego dnia wam życzę dziewczyny😘
 
reklama
Ale nas tu dużo z dziećmi z 2020 roku, aż się nie spodziewałam 😄
No troszkę nas jest . Ja mam synka z 31 lipca 2020. A teraz termin na 12.07😁. Tak mnie dziś od rana muli że szok i jeszcze chyba mnie owialo i ucho boli. Najlepiej to bym do łóżka wrucilam no ale niestety nie ma takiej opcji
 
No troszkę nas jest . Ja mam synka z 31 lipca 2020. A teraz termin na 12.07😁. Tak mnie dziś od rana muli że szok i jeszcze chyba mnie owialo i ucho boli. Najlepiej to bym do łóżka wrucilam no ale niestety nie ma takiej opcji
Ooo to będziesz miala dwójkę z lipca :D ja mam z marca. Oby żadna choroba Ci się nie rozwinęła:/
 
Ja zawiozłam córkę do przedszkola, szybkie zakupy spożywcze, wróciłam i tulenie z WC. Ja się serio wykończę. Eutyrox już biorę w nocy jak siku wstaje ale myślicie ze wtedy też mogę witaminy pregna? Że tak naraz? Bo jeżeli ja w ciągu dnia raz wymiotuję 1,2 razy a nieraz 5,6 to one nie zdążą mi się wchłonąć😭 oczywiście gina też w piątek zapytam. Ciekawe czy długo tak jeszcze będzie? Z córkami pamiętam 3 mce ból jak przy okresie, metaliczny smak w ustach i przy drugie zdarzyło się kilka razy wymioty ale teraz to już przechodzi ludzkie pojęcie 😜 pocieszają mnie słowa jednej z was z wczoraj że jak gin zapytał jak się czuje a ona tragicznie to gin że tak ma być i dzidzi zdrowe 😜 także wytrzymam ale pożalić się muszę 😉
 
A teraz powiem wam że u nas w okolicy w szkołach coraz więcej przypadków covid, tylko słyszę ta klasa zdalne, ta zdalne. W przedszkolach też. Ja mam jedną córkę 2011 r, druga 2016. Widziałam że 2016 że tu często ❤️
 
Ja zawiozłam córkę do przedszkola, szybkie zakupy spożywcze, wróciłam i tulenie z WC. Ja się serio wykończę. Eutyrox już biorę w nocy jak siku wstaje ale myślicie ze wtedy też mogę witaminy pregna? Że tak naraz? Bo jeżeli ja w ciągu dnia raz wymiotuję 1,2 razy a nieraz 5,6 to one nie zdążą mi się wchłonąć😭 oczywiście gina też w piątek zapytam. Ciekawe czy długo tak jeszcze będzie? Z córkami pamiętam 3 mce ból jak przy okresie, metaliczny smak w ustach i przy drugie zdarzyło się kilka razy wymioty ale teraz to już przechodzi ludzkie pojęcie 😜 pocieszają mnie słowa jednej z was z wczoraj że jak gin zapytał jak się czuje a ona tragicznie to gin że tak ma być i dzidzi zdrowe 😜 także wytrzymam ale pożalić się muszę 😉
Mi endo mówiła ze tylko mam brać letrox bez żadnych innych leków, poczekac to minimum pół h od wzięcia żeby wziąć inne leki
 
reklama
Moja tez 6 lat i śpi ze mną. Moja siostra zawsze komentuje że niepoważna jestem ze na to pozwalam ale w nosie to mam życie weryfikuje wszystkie ludzkie decyzje
Mój syn też śpi ze mną (wcześniej chyba już pisałam o tym) i właśnie dziś w nocy dopadła mnie myśl jak karmić noworodka w łóżku jak 5 latek będzie. Ma któraś z Was takie doświadczenie?
 
Do góry