reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Uff jest zarodek jest tętno wychodzi ze u mnie dopeiro 5 tyg i 6 dni wiec w poniedziałek jeszcze raz dla upewnienia :) heparyna i tona leków i oby już z górki !
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 59
Hej, Ja w sumie nie śpię z nią na co dzień. Ma swój pokój, ale uwielbia do mnie przychodzić. Zdarza się to może raz w tygodniu, ale mi nie przeszkadza. ;)
Ja dziś mam wizytę u dermatologa, bo moja skóra na twarzy to jakiś koszmar w ciąży. Wokół oczu same swędzące plamy :(
Ooo mam to samo tylko na szyi.. wielkie suche, swędzące plamy..
 
To wtedy jest wyłącznie na czczo.
W razie gdyby ten wynik na czczo był powyżej 92 to wowczas lekarz ma obowiązek skierować na krzywą. Także spokojnie. Być może Ciebie ta przyjemność teraz ominie. 😉
A norma nie jest do 99 bo jak robilam w moim labie normy byly do 99 mialam 90 to gin powiedział że super wynik
 
Moja tez 6 lat i śpi ze mną. Moja siostra zawsze komentuje że niepoważna jestem ze na to pozwalam ale w nosie to mam życie weryfikuje wszystkie ludzkie decyzje
Mój spał ze mna do 10 roku życia, a raczej ja z nim u niego w pokoju…
Jest strasznie wrazliwy i potrzebował wieczorami gadać i się przytulać…
Potem zaczęło się żebym poszła bo mu niewygodnie i spi sam…
Nie uważam tez ze to złe…
Ja zawiozłam córkę do przedszkola, szybkie zakupy spożywcze, wróciłam i tulenie z WC. Ja się serio wykończę. Eutyrox już biorę w nocy jak siku wstaje ale myślicie ze wtedy też mogę witaminy pregna? Że tak naraz? Bo jeżeli ja w ciągu dnia raz wymiotuję 1,2 razy a nieraz 5,6 to one nie zdążą mi się wchłonąć😭 oczywiście gina też w piątek zapytam. Ciekawe czy długo tak jeszcze będzie? Z córkami pamiętam 3 mce ból jak przy okresie, metaliczny smak w ustach i przy drugie zdarzyło się kilka razy wymioty ale teraz to już przechodzi ludzkie pojęcie 😜 pocieszają mnie słowa jednej z was z wczoraj że jak gin zapytał jak się czuje a ona tragicznie to gin że tak ma być i dzidzi zdrowe 😜 także wytrzymam ale pożalić się muszę 😉
Eutyroxu nie wolno z niczym łączyć…
Niektóre witaminy i ki sraly jeszcze blokują jego wchłanianie…
Mój endo mówi ze mam go łykać bez popijania a jak nie daje rady to tylko łykiem przegotowanej wody..
 
Mam pytanie do osób biorących luteinę / duphaston czy zauważyliście, że po tych tabletkach czujecie się gorzej ? Nie wiem czy to zbieg okolicznosci, wzięłam dopiero dwie tabletki i czuję się strasznie [emoji2358] boli mnie głowa, jest mi niedobrze, nie mogę jeść... Nie wiem czy to zbieg okolicznosci czy faktycznie większa ilość progesteronu może mieć na to wpływ?
 
Chciałam zapytać co myślicie o mojej sytuacji. Pracuje w markecie budowlanym, mój dział to ogród zewnętrzny. Dziś lub jutro maja przyjechać cięte choinki na sprzedaż 300 szt. Od razu trzeba je rozstawiać i przeliczyć. Dziś jest bardzo zimno, jutro ma być ciut lepiej, ogólnie praca na dworze, temp niesprzyjająca, mroźno i ciąża. Od lekarza nie mam póki co żadnego zaświadczenia o ciąży. Przez kolejne 3 tyg będę przybywać dużo na zewnątrz, wychodzić do klientów, nosić choinki, pakować je w siatkę przez tubę. Na markecie muszę chodzić po drabinie wysoko ponad 4 m, jak i na mniejszej rozkładanej aby coś dostać, dołożyć. Gdy klienci poproszą muszę pójść na każdy z innych działów aby im pomóc, najgorzej jak coś ciężkiego podnieść przenieść, płytki, ostatnio klienci poprosili o ściągnięcie szafki z umywalką. Na szczęście był w pobliżu kolega i on ściągnął ale zapaliła mi się już lampka. Mogę od lekarza poprosić o zaświadczenie , tylko wiem raczej że nic to nie da nie mam co liczyć na przeniesienie gdzie indziej, kierownictwo nie będę dobrze na mnie patrzeć jak i współpracowniczki. Inni pracownicy nie będą zadowoleni, aby sie wymienić i na dworze przebywać, marznąć. Nic nie będę mogła podnieść przenieść, wychodzić na dwór, będa mieć do mnie żal i pretensje. Mogę mieć problem aby wychodzić na wizyty i badania w czasie pracy. Koleżanka ostatnio miała okresowe badania do pracy i wyszła na 1,5h. Kierownik kazał jej zostać po godzinach odrobić a tak nie powinni być, badaniach do pracy to dlaczego nie w czasie pracy. Wiem że ciąża to nie choroba ale czy powinnam prosić lekarza o L4, czy lekarz mi je wogóle by dał,jak myślicie. Nie myślcie źle, że chcę naciągać państwo bo ciąża i już chorobowe. Taką mam pracę, 8 h na nogach, spotykam się z różnymi klientami covid, pracownicy chodzą na kwarantanny, 2 czy 3 osoby chorowały. Pracuje nas 45 osób. Teraz sezon świąteczny i zamieszenie będzie bardzo duże, klientów pełno, na sklepie i przy kasach. Na kasach koleżanki też mają średnio ponieważ ciągle przeciąg i wieje. W tej chwili już mam katar i gardło mnie łapie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry