reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny mam pytanie polecacie jakąś książkę na temat macierzyństwa, dziecka itd ? Coś godnego polecenia ? Spodziewamy się pierwszego dziecka, więc póki jest czas chcielibyśmy zasięgnąć jakiej fajnej lektury :)
Mi mąż na Mikołaja kupił taki prezent, ale nie wytrzymał i dał mi już dzisiaj 😂
Przejrzałam i wydaje się być napisana z humorem, opisuje każdy tydzień ciąży i parę spraw po porodzie.
Ja mu natomiast zamówiłam taką książkę na Święta: Link do: Jak i dlaczego żony zabijają książka PRZEDSPRZEDAŻ – Wydawnictwo Kryminalistyczne – kryminalistyczny.pl
🤪🤭
 

Załączniki

  • 20211130_221632_HDR.jpg
    20211130_221632_HDR.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 24
@natala123456 to co opisujesz z tym piciem glukozy nie ma nic wspólnego z krzywą cukrową.
Badanie to polega na trzykrotym pobraniu krwi:
1. Na czczo
2. 1h po wypiciu roztworu wody z 75g glukozy
3. 2h po wypiciu roztworu jw.
Tego badania nie da się przeprowadzić wypijając glukozę w domu.
Robiłam to badanie już 6 razy w życiu i nigdy nie wyglądało inaczej.
Pacjent po wypiciu roztworu nie powinien opuszczać labo. Mogą się zdarzać np. omdlenia. Powinno się spokojnie siedzieć. W razie zwymiotowania należy niezwłocznie powiadomić pracownika labo. Wtedy z tego co mi tłumaczono bez wzgledu na czas powinna być pobrana krew z adnotacją o godzinie i przyczynie przerwania testu. Te wszystkie okoliczności są bardzo ważne dla lekarza.
Możliwe 🤷🏻‍♀️ Co lekarz to obyczaj 😊
 
reklama
Ja z doswiadczenia mogę powiedzieć żeby nie czytac i się na nic nie nastawiac :)

Potem coś nie idzie książkowo i ma się wyrzuty sumienia i myśli ze człowiek sobie nie radzi…
Tez jestem zdania, ze do dziecka książkowego podejscia mieć nie można. Każde jest inne… a później człowiek próbuje przestawić tego małego człowieka na ksiazkowe zasady i tylko się denerwuje. Tu potrzeba duuuuzo miłości, czułości @Helenka36 jedyna jaka mogę polecić to „idealny rodzic nie istnieje” Kamila Nowaka ❤️
 
Do góry